Analiza statystyczna do pracy licencjackiej

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Różyczka
Posty: 37
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:33

Analiza statystyczna do pracy licencjackiej

Post autor: Różyczka »

Najlepsza firma wykonująca analizy statystyczne to zdecydowanie E-statystyka. Serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje odpowiednich badań do pracy licencjackiej lub innej pracy naukowej.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 85
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:19

Re: Analiza statystyczna do pracy licencjackiej

Post autor: AbiUbu »

Analizy statystyczne to nie wszystko, czego nam potrzeba do napisania pracy licencjackiej. Wszystko zależy oczywiście od tego, w jakiej tematyce się obracamy i czemu dana analiza ma służyć. W przypadku bowiem stron internetowych nie warto pytać samych użytkowników. Owszem, ich wiedza i opinia jest decydująca, ale wyrażona nieświadomie. Jeśli zastanawiamy się, jak zwiększyć konwersję na stronie internetowej, to nie ma sensu robić badań statystycznych. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie audyt UX. Sprawdź, jak to jest wytłumaczone na dość rozbudowanym przykładzie: https://www.thestory.pl/thinking/2019/0 ... o-to-jest/
ODPOWIEDZ