drukarka Epson czy inna?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
kocik
Posty: 7
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:19

drukarka Epson czy inna?

Post autor: kocik »

Część dziewczyny!Jak Wam idzie edukacja domowa? Jakieś rady na przetrwanie? Dużo Wam w ogóle zadają?U nas kosmos -córa w piątej klasie i drukujemy lekcje i wysyłamy niemal non stop. Za dużo tego jest. Swoją drogą macie może dobrą drukarkę? Bo nasza zaraz padnie na bank.
Awatar użytkownika
iwka
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 0:32

Re: drukarka Epson czy inna?

Post autor: iwka »

Hej u nas jest znośnie ale mody jest w 3 klasie. Sporo zajęć mamy na zoom online. Czasem Panie wysyłają karty pracy i też drukujemy. Mamy zawsze jakiś czas na odesłanie. Drukarkę mamy z firmy Epson już długi czas. Jest wydajna a sporo drukujemy. No i nie była droga.
Awatar użytkownika
felka
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:28

Re: drukarka Epson czy inna?

Post autor: felka »

Chyba starsze klasy maja bardziej przechlapane. Nauczyciele myślą że dzieciaki same ogarniają a to i tak wymaga uwagi rodzica. Też technologicznie nie zawsze sobie dają radę. Ja cały czas kontroluję co córka robi, czy odsyła prace itd. Sama jej też wszystko drukuję. My mamy EcoTank M1100 Fajna nie duża drukarka. Jak szukasz takiej do postawienia na biurku to będzie w sam raz. Drukuje szybko.
Awatar użytkownika
ines
Posty: 8
Rejestracja: 31 gru 2019, 13:36

Re: drukarka Epson czy inna?

Post autor: ines »

Też mam z Epsona ale inny model. Ich drukarki są wytrzymałe. Szybko pracują i są ciche. A jeśli chodzi o szkołe to ja wysiadam. Trochę rzeczy sobie odpuszczamy. Pilnujemy najważniejszych przedmiotów. Nikomu w tej sytuacji nie jest łatwo-nauczycielom też. A tym co mają własne dzieci i ich nauke jeszcze ogarniają współczuję.
ODPOWIEDZ