gdzie sie uczyć angielskiego?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Tessa-67
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2022, 16:37

gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: Tessa-67 »

Dziewczyny, czy któraś z was zdecydowała się na naukę języka obcego już poza szkołą? Mnie zainteresował kurs angielskiego online w jednej ze szkół językowych i doszłam do wniosku, że w zasadzie to przydałoby się trochę podszkolić, nie sądzicie? Angielski może się przecież przydawać na co dzień, szczególnie jak się spędza wakacje za granicą. Jak to u was wygląda?
Tenia32

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: Tenia32 »

Sposobów jest wiele, ale nie musisz decydować się na mocno zobowiązujące. Pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=4YGiMEDURew jest filmik, z którego na pewno dowiesz się czym jest Past Simple i jak się tym czasem posługiwać. Warto takie filmiki oglądać.
monikalis

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: monikalis »

Moim zdaniem języka angielskiego warto uczyć się z native speakerem. Polecam Wam szczególnie angielski dla dzieci indywidualnie z native speakerem lub takie same zajęcia tylko dla dorosłych :)
Vermont

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: Vermont »

spoirj tutaj na stronie aby znalezc dobre kursy online.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
SzkolaJezykowaOnline

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: SzkolaJezykowaOnline »

Szkoła języka angielskiego online https://lang.com.pl/ z ponad 30 letnim doświadczeniem. To świetne miejsce do nauki języka, nowoczesne kursy grupowe i indywidualne online na najwyższym poziomie! sprawdź koniecznie
polakowalczyk

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: polakowalczyk »

Jak angielski dla dzieci Kraków to tylko i wyłącznie szkoła językowa Leader School Kraków. Moje dzieci uwielbiają chodzić na zajęcia i widzę, że bardzo szybko uczą się nowego języka.
polakowalczyk

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: polakowalczyk »

Jak angielski dla dzieci Kraków to tylko i wyłącznie szkoła językowa Leader School Kraków. Moje dzieci uwielbiają chodzić na zajęcia i widzę, że bardzo szybko uczą się nowego języka.
korni

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: korni »

Ostatnio zapisałam moją córkę na zajęcia dla dzieci Konin w szkole językowej Leader School i jestem bardzo zadowolona jak wyglądają zajęcia i jak szybko moja córka uczy się języka.
mkalina

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: mkalina »

Z własnego doświadczenia polecam Wam kursy Kalisz w Leader School. Moim zdaniem najlepsza szkoła językowa w tej okolicy. Warto sprawdzić sobie ich szeroką ofertę.
domkap

Re: gdzie sie uczyć angielskiego?

Post autor: domkap »

Czy ktoś z Was mieszka w Poznaniu? Szkoła językowa dla dorosłych Poznań to coś, czego aktualnie szukam. Mam nadzieję, że pomożecie z wyborem najlepszej szkoły językowej :)
ODPOWIEDZ