Języki obce - gdzie uczyć się zdalnie?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Kołnierzyk

Języki obce - gdzie uczyć się zdalnie?

Post autor: Kołnierzyk »

Języki obce - gdzie uczyć się zdalnie?
Mam w planie podciągnąć się językowo z niemieckiego i hiszpańskiego i szukam szkół oferujących zdalny model nauczania, tylko przez net, żadnych dojazdów itd - może mi coś podpowiecie jeśli uczycie się w takim miejscu ?
Heniuś

Re: Języki obce - gdzie uczyć się zdalnie?

Post autor: Heniuś »

Mnie ostatnio córa podpowiedziała kurs niemieckiego online w tej szkole: https://www.structura.pl/stacjonarnieionline.html
więc chętnie się podzielą opinią, bo jako osoba już mająca trochę latek na karku, to co nieco wiem o metodach uczenia a te zdalne są dla mnie zupełnym odkryciem i bardzo się z tego cieszę.
Poziom nauczania wysoki, ale dzięki internetowi wszystko odbywa sie online, jest świetny kontakt z prowadzącymi zajęcia, dużo praktyki - i bez dojazdów. Rewelacja
Mikłon

Re: Języki obce - gdzie uczyć się zdalnie?

Post autor: Mikłon »

Jeśli myślicie o założeniu spółki i pracowaniu na samego siebie, to polecam kupić gotową już spółkę w Optioffice. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek oferują gotowe spółki z numerami NIP, REGON, VAT oraz zarejestrowane w KRS i posiadające szeroką gamę kodów PKD. Spółki te posiadają pełną dokumentację , nie są zadłużone, nie mają też żadnych zobowiązań handlowych na koncie, są czyste, a ich sprzedaż i nabycie jest zgodne z obowiązującym prawem. Zakup takiej spółki gwarantuje skuteczne i bezpieczne wejście na rynek.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Języki obce - gdzie uczyć się zdalnie?

Post autor: Kasia »

A kto z Was uczy się języka polskiego właśnie jako języka obcego? Są tutaj takie osoby? Ja ostatnio widziałam specjalne podręczniki na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/jezyk-polski-poziom-a2/ właśnie do takiej nauki. Czy ktoś z Was miał okazję z nich korzystać?
ODPOWIEDZ