Kurs hiszpańskiego - jaka szkoła we Wrocławiu?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
MariJa
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2020, 9:18

Kurs hiszpańskiego - jaka szkoła we Wrocławiu?

Post autor: MariJa »

Jaka szkoła we Wrocławiu jest najlepszą opcją jeśli chodzi o kurs hiszpańskiego?
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Re: Kurs hiszpańskiego - jaka szkoła we Wrocławiu?

Post autor: Martyna »

Myślę, że jeśli chodzi o kurs hiszpańskiego, to Wrocław na pewno będzie w stanie wiele zaoferować.
Tutaj https://www.ih.com.pl/wroclaw/hiszpanski/ widziałam coś takiego.
Zobacz sobie jak to dokładniej wygląda w jednej z takich szkół.
Nie wiem na ile jesteś zorientowana w temacie, ale myślę, że tutaj masz dość dobry punkt wyjścia.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Kurs hiszpańskiego - jaka szkoła we Wrocławiu?

Post autor: Kasia »

Moim zdaniem bardzo fajne są również kursy hiszpańskiego on-line organizowane przez Szkołę Językową ProfiLingua. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Polecam ;)
Hipśko

Re: Kurs hiszpańskiego - jaka szkoła we Wrocławiu?

Post autor: Hipśko »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ