Kurs i egzamin na prawo jazdy

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Berta_85
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 1:56

Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: Berta_85 »

Hejka! Wreszcie postanowiłam się przełamać i zapisać na kurs jazdy. Jeśli chodzi o auto szkoły w Warszawie, to zainteresowała mnie oferta lejdis-gentleman-osk.pl. Polecacie się tam wybrać? Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
Ożanna1965
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 0:48

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: Ożanna1965 »

Moje zdanie jest takie, że dzięki tej szkole egzamin na prawo jazdy masz w kieszeni:) Wiem, co mówię, bo sama jestem osobą oporną na wiedzę, ale dzięki tamtejszym instruktorom zdobycie prawka nie sprawiło mi najmniejszego problemu.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 205
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: patra »

Rzeczywiście wiele zależy od szkoły jazdy a nie tylko zdolności i predyspozycji, ja myślałam że jestem beztalenciem ale jednak instruktorzy ze szkoły Motostart na Racławickiej potrafili mnie nauczyć dobrze jeździć
Gołąbek03

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: Gołąbek03 »

Ożanna1965 pisze: ↑22 gru 2020, 8:25 Moje zdanie jest takie, że dzięki tej szkole http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/ masz w kieszeni:) Wiem, co mówię, bo sama jestem osobą oporną na wiedzę, ale dzięki tamtejszym instruktorom zdobycie prawka nie sprawiło mi najmniejszego problemu.
Świetna oferta zastanawiam się tylko, jak to wygląda cenowo? Poradzicie mi szkołę przystępną cenowo? Nie chcę wydać fortuny, a kurs mi się przyda. Chcę zdobyć pracę jako kierowca.
ODPOWIEDZ