Nowoczesna nauka na odległość

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
mola
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2019, 20:34

Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: mola »

Jeśli nie masz czasu jeździć na zajęcia ale chcesz zdobywać wiedzę - koniecznie zajrzyj i poznaj ofertę na platforma e-learning - ta platforma na pewno pomoże Ci zdobyć edukację na wysokim poziomie
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 8
Rejestracja: 31 paź 2019, 9:34

Re: Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: malutka_alutka »

A wybierała któraś z Was może studia podyplomowe przez internet? Czy to warte zachodu?
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 393
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: Kobietka »

A wiecie, teraz wszystko jest możliwe. Wszystko zależy od was. Ja ostatnio przykładowo znalazłam nawet korepetycje z matematyki https://matmadlaciebie.pl , które mogą być przeprowadzane drogą online. Można? - Można. Moja córka ma problem z matematyką, dlatego planuje się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: nadia »

Teraz mnóstwo ludzi korzysta z nauki w systemie zaocznym lub e-learning. Dla osób pracujących i dążących jednocześnie do podwyższania swoich kwalifikacji to świetne wyjście. Potrzeba nieco samodyscypliny, lecz to nie problem dla kogoś, komu naprawdę zależy na wiedzy i perspektywach zawodowych. Ja zamierzam kontynuować naukę zaocznie na studiach podyplomowych MBA. Polecam poczytać o tym kierunku, np. na stronce https://studia-mba.pl/ . Jest uniwersalny, po ukończeniu studiów pracę będzie łatwo znaleźć w większości firm - również tych działających na międzynarodowych rynkach.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: mała mi »

W obecnej sytuacji najlepiej iść na uczelnię, która taką możliwość zapewnia. Długo szukałam najlepszej uczelni i zdecydowałam się na Wyższą Szkołę Ekomoniczno-Humanistyczną https://wseh.pl/. Poziom nauczania jest bardzo wysoki. Uczelnia nastawia się również na współpracę międzynarodową. Chciałabym wziąć udział w programie 'Erasmus Plus'
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:03

Re: Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: kawoszka »

Do nauki potrzebny jest dobry laptop. Może zaiteresuje was ten artykuł tu https://hp-laptopy.pl/lekcje-online-jaki-laptop-wybrac/ Mowa w nim na co zwracać uwagę przy zakupie laptopa do nauki. Np warto pomyślećo zamontowaniu dobrego antywirusa, , aby chronić laptop przed niebezpiecznymi programami.
kluska

Re: Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: kluska »

Na szczęście teraz dobry sprzęt który umożliwia taką edukację jest na wyciągnięcie ręki, na przykład na https://swiezainicjatywazelmer.pl/ macie świetne laptopy poleasingowe - to już nie czasy że tylko niektórzy mogą sobie na nie pozwolić
Górski

Re: Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: Górski »

Wiesz co, jeżeli chciałbyś się nauczyć nowego języka obcego, to bardzo pomocne moga się okazać książki i podręczniki edukacyjne. Zamawiają podręczniki szkolne dla moich dzieci na stronie https://www.taniaksiazka.pl/chemia-matu ... 09777.html widziałam, ze mają dostępną szeroką bazę książek do nauki języka. Moze akurat znajdziesz tam cos dla siebie.
Juliia

Re: Nowoczesna nauka na odległość

Post autor: Juliia »

Moja siostra od kilku lat przebywa za granicą, studia skończyła w Polsce przed wyjazdem. W tym roku zaczęła studia podyplomowe online w Wyższej szkole biznesu. Jest bardzo zadowolona. Też rozważam taką opcję, przede wszystkim jest to bardzo wygodny system do nauki. Wyższa Szkoła Biznesu oferuje bardzo ciekawe kierunki. Ponadto można otrzymać dofinansowanie do studiów podyplomowych Jest to bardzo fajna opcja, zwłaszcza, że jak wszyscy wiemy studia kosztują ; )
ODPOWIEDZ