Szukam dobrego nauczyciela języka francuskiego w Rzeszowie

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
michał99

Szukam dobrego nauczyciela języka francuskiego w Rzeszowie

Post autor: michał99 »

Cześć! Potrzebuję podszlifować język francuski w Rzeszowie. W związku z czym, czy możecie polecić jakąś sprawdzoną szkołę lub kogoś, kto udziela prywatnych lekcji języka francuskiego w Rzeszowie lub w najbliższych okolicach?

Z góry dziękuje za każde polecenie ;)
Łukasz29

Re: Szukam dobrego nauczyciela języka francuskiego w Rzeszowie

Post autor: Łukasz29 »

Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego, kto nauczy Cię języka francuskiego to z czystym sumieniem polecam Panią Barbarę Balawejder. Według mnie jest najlepszą nauczycielką języka francuskiego w Rzeszowie. Kontakt z Panią Barbarą należy szukać na jej stronie francuski tłumaczenia i lekcje Rzeszów. Sam potrzebowałem podszlifować francuski, bo akurat wyjeżdżałem i gdybym miał wybierać po raz drugi, wybrałbym ponownie lekcje języka francuskiego w Rzeszowie u Pani Barbary Balawajder!
Łukasz29

Re: Szukam dobrego nauczyciela języka francuskiego w Rzeszowie

Post autor: Łukasz29 »

Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego, kto nauczy Cię języka francuskiego to z czystym sumieniem polecam Panią Barbarę Balawejder. Według mnie jest najlepszą nauczycielką języka francuskiego w Rzeszowie. Kontakt z Panią Barbarą należy szukać na jej stronie – francuski tłumaczenia i lekcje Rzeszów. Sam potrzebowałem podszlifować francuski, bo akurat wyjeżdżałem i gdybym miał wybierać po raz drugi, wybrałbym ponownie lekcje języka francuskiego w Rzeszowie u Pani Barbary Balawajder!
Wiktorś

Sprzedaż spółek

Post autor: Wiktorś »

Jeśli myślicie o założeniu spółki i pracowaniu na samego siebie, to polecam kupić gotową już spółkę w Optioffice. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek oferują gotowe spółki z numerami NIP, REGON, VAT oraz zarejestrowane w KRS i posiadające szeroką gamę kodów PKD. Spółki te posiadają pełną dokumentację , nie są zadłużone, nie mają też żadnych zobowiązań handlowych na koncie, są czyste, a ich sprzedaż i nabycie jest zgodne z obowiązującym prawem. Zakup takiej spółki gwarantuje skuteczne i bezpieczne wejście na rynek.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Szukam dobrego nauczyciela języka francuskiego w Rzeszowie

Post autor: Kasia »

A może lepiej byłoby się zapisać na profesjonalny kurs języka francuskiego? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie kursy organizuje również on-line. to bardzo wygodne i na pewno pozwala zaoszczędzić dużo czasu. A wy co sądzicie o takiej formie nauki?
aliśka99494

Re: Szukam dobrego nauczyciela języka francuskiego w Rzeszowie

Post autor: aliśka99494 »

Jestem zainteresowana otwarciem własnej szkoły językowej, ale nie wiem, czy samodzielnie sobie poradzę z tym, aby taką szkołę założyć. Myślę jednak, że odpowiednim rozwiązaniem może być franczyza takiej szkoły, o której przeczytacie sobie na stronie https://finanseweb.pl/reklama/na-czym-p ... jezykowej/ .
KarolinaG

Re: Szukam dobrego nauczyciela języka francuskiego w Rzeszowie

Post autor: KarolinaG »

Wszystko jest możliwe, nei tylko w bajkach,ale i w naszym realnym świecie. Przynajmniej to co chcesz wydrukować i na czym chcesz, jest do zrealizowania w Printing House druk na plexi Warszawa https://printinghouse.pl/druk-na-plexi-warszawa/ Zależy Ci na dobrych cenach i na efekcie oraz czasie ,skontaktuj się z Printing House
looorna

Re: Szukam dobrego nauczyciela języka francuskiego w Rzeszowie

Post autor: looorna »

W Rzeszowie to nie znam, nie pomogę, ale dobry tłumacz przysięgły i nauczyciel języka francuskiego z Białegostoku to pani Halina Czyżewska. Tu podrzucam namiar: https://francuskinamiare.pl/nauka Powiem wam, że to doskonała nauczycielka, ja dzięki niej całkiem nieźle opanowałam język i dobrze zdałam egzamin TELC, także jestem ogromnie zadowolona, że na tę właśnie nauczycielkę trafiłam. Francuski zaś polecam wszystkim, to piękny język i moim zdaniem nietrudny do nauczenia :)
ODPOWIEDZ