Słuchacie disco – polo?

Opowiadamy o kulturze i produktach kultury, po jakie warto sięgnąć. Recenzujemy filmy, dzielimy się przemyśleniami dotyczącymi książek, wspólnie słuchamy muzyki! Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
kasztan
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:24

Słuchacie disco – polo?

Post autor: kasztan »

Możecie się śmiać ale ja to bardzo lubię disco – polo ;) Zenek daje super koncerty (najbliższy w marcu, na gdańskiej Ergo Arenie, a widziałam takie info o tu: https://disco-polo.info/ ) ale lubię też braci z zespołu Mig. Co by nie mówić, to jednak muzyka wesoła i dobra do tańca ;) Kto też słucha? Lubicie takie klimaty muzyczne? :D
Awatar użytkownika
Witka
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar 2020, 3:16

Re: Słuchacie disco – polo?

Post autor: Witka »

Nie, zdecydowanie nie. Nie mam problemu z tym ze jest ono puszczane na weselach czy cos, ale sama z siebie nie slucham.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Słuchacie disco – polo?

Post autor: AgataMnna »

Ja uwielbiam muzykę disco-polo :D Ostatnio w końcu miałam okazję zobaczyć Zenka bo jest już w sieci. Ja oglądam na VOD, ale na player.pl też już chyba jest. Polecam fanom disco-polo. Film super :)
Awatar użytkownika
Irina
Posty: 15
Rejestracja: 14 maja 2020, 12:00

Re: Słuchacie disco – polo?

Post autor: Irina »

AgataMnna pisze: ↑08 maja 2020, 16:04 Ja uwielbiam muzykę disco-polo :D Ostatnio w końcu miałam okazję zobaczyć Zenka bo jest już w sieci. Ja oglądam na VOD, ale na player.pl też już chyba jest. Polecam fanom disco-polo. Film super :)
Disco-Polo z 2015 o wiele lepsze niz Zenek :P
Awatar użytkownika
norm
Posty: 60
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:55

Re: Słuchacie disco – polo?

Post autor: norm »

No jasne, zwłaszcza tak jak mówicie, na weselach. Moim zdaniem to jest najlepsza opcja, jeśli ktoś po prostu nie wie, co ma robić. Ja na przykład widziałam, jakie ujęcia i ogólnie zdjęcia może zrobić nam tam dobry fotograf ślubny Katowice , jeśli ma tylko odpowiednie warunki. A takie warunki to przede wszystkim to my musimy mu stworzyć ,no i natura, czy sala.
ODPOWIEDZ