christian laurent promocja w rossku

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
przyszła_mama
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:15

christian laurent promocja w rossku

Post autor: przyszła_mama »

Cześć dziewczyny (i panowie?) W Rossmanie są właśnie w promocji kremy Christian Laurent z serii Pour La Beaute. Nigdy nie stosowałam, kompletnie nie znam firmy, więc szukam opinii. Świetne są? Warte kupienia?
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:13

Re: christian laurent promocja w rossku

Post autor: Malwina »

Hej, świetne są warto kupić ^^ Kupiliśmy mamom na święta i jedna i druga zadowolona, kosmetyki sa głęboko nawilżające i wygładzające
Awatar użytkownika
Michalin4
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:12

Re: christian laurent promocja w rossku

Post autor: Michalin4 »

Te kremy mają drobinki złota, a wszystkie kosmetyki z tymi drobinkami są świetne, kiedyś używałam :)
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:13

Re: christian laurent promocja w rossku

Post autor: Malwina »

Ja jak są obniżki cen kosmetyków to zawsze biorę. Czasem żałuję czasem nie czasem odkryję coś fajnego czego bym nie kupiła a przy promocji zaryzykowałam
Awatar użytkownika
Michalin4
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:12

Re: christian laurent promocja w rossku

Post autor: Michalin4 »

Ja stosowałam ten 35+ i jest okej. lekki, szybko się wchłania, nawilża i wygładza skórę i jest w słoiczku a nie w tubce, więc przy okazji można go zużyć do końca bez marnowania
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: christian laurent promocja w rossku

Post autor: Sajbin »

Mnie przekonały perfumy Prouve https://www.prouve.com/category-dlaniej nr #23 to mój ulubiony ,bardzo ładna kompozycja zapachowa i nie myślałam ze az tak trwałe.
Awatar użytkownika
przyszła_mama
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:15

Re: christian laurent promocja w rossku

Post autor: przyszła_mama »

Perfumy? My tutaj nie o perfumach rozmawiamy hihi
Kupiłam dziewczyny ten krem pour la beute dla wieku 35+ świetnie nawilża, bardzo jestem zadowolona, dzięki za porady :)
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:13

Re: christian laurent promocja w rossku

Post autor: Malwina »

Dobrze że jesteś zadowolona, bo teraz w sklepach jest tyle kremów do twarzy, że coraz trudniej jest trafić na dobry kosmetyk.
ODPOWIEDZ