Farbowanie w domu

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Farbowanie w domu

Post autor: sandra »

Dziewczyny, chcę was zapytać o farbę Artego It' Color w kontekście domowego użytku. Próbowałyście już może? Czy warto? Chciałabym zacząć farbować włosy w domu. Będzie taniej i nawzajem z koleżanką mogłybyśmy to robić. Szukając odpowiedniej i dobrej farby, trafiłam na te zestawy https://www.gobli.pl/artego-its-color-z ... 50ml-p3852 na Gobli i zastanawiam się czy kupić i jakie są o nich opinie.
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Farbowanie w domu

Post autor: jamka »

Sandra, ja ich używam na co dzień, są bezproblemowe, jeśli chodzi o domowy użytek. Tak naprawdę farbowanie włosów w domu nie było nigdy tak dla mnie proste. A do tego muszę Ci powiedzieć, że te farby sprawiają, że włosy pięknie błyszczą, dosłownie jak z salonu fryzjerskiego. A kolor jest tak głęboki, żywy, że mi się obce osoby na ulicy pytają, gdzie byłam włosy farbować ;) .
Awatar użytkownika
hamernia
Posty: 11
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:06

Re: Farbowanie w domu

Post autor: hamernia »

Farbowanie w domu jest bardzo wygodne,jednak warto zwracać uwagę na to jakich farb używamy.W dzisiejszych czasach najlepszym sposobem na to by włosy były zdrowe i piękne,jest używanie farb w 100% naturalnych,bez amoniaku,parabenów,silikonów i metali ciężkich.Takie farby ,w najróżniejszych odcieniach znajdziecie w sklepie z naturalnymi produktami https://sanotint.com.pl/naturalne-dermo ... assic.html
Awatar użytkownika
Zuzzanna
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:06

Re: Farbowanie w domu

Post autor: Zuzzanna »

Ja też jestem zadowolona z tych farb. Tak naprawdę to nie mogłam lepszych kupić, bo farba Artego znacznie poprawiła wygląd moich włosów. Paleta kolorów jest przepiękna, a odcienie są dobrze odwzorowane i bardzo naturalnie wychodzą na włosach, dlatego warto po nie sięgać. A jeszcze dopowiem, że można sobie zrobić piękny kolor, naturalny, a nie sztuczny. Żadna inna farba mi czegoś takiego na włosach nie robiła.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: Farbowanie w domu

Post autor: lila »

Widzę, że muszę tych farb szukać teraz na Gobli. Wcześniej jeszcze gdzieś je widziałam, ale już nie pamiętam gdzie. Tak naprawdę moja pierwsza farba Artego It's Color tak mnie pozytywnie zaskoczyła, że po prostu nie mogłam się nadziwić moim włosom. A w firmie, jaki był szum. Masakra ;) . Od teraz wybieram tylko taką farbę do użytku domowego.
Awatar użytkownika
ewodia
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:17

Re: Farbowanie w domu

Post autor: ewodia »

Ja od siebie dodam jeszcze, że ta arba super pokrywa odrosty i siwe włosy, kolor zawsze jest równomierny. Nie ma tak, ze odrost jaśniejszy, wszystko równo. Pamiętaj o tym przy kolejnych farbowaniach, bo to ważna cecha farby. Głupio wygląda, kiedy odrosty i reszta włosów się różnią kolorem po farbowaniu, a tu takiego efektu nie ma. Marka Artego It's Color rządzi!
Awatar użytkownika
norm
Posty: 60
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:55

Re: Farbowanie w domu

Post autor: norm »

Sandro, ja również się zgodzę z poprzedniczkami. To naprawdę dobra farba, szczególnie na początek. Chociaż jak się raz spróbuje, to naprawdę nie chce się zmieniać. Nie śmierdzi, nie szczypie w głowę i oczy, jest bardzo łatwa w aplikacji. Mówi Ci to największa łamaga, jeśli chodzi o pielęgnację. Udało mi się szybko włosy pofarbowac.
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: Farbowanie w domu

Post autor: supcio »

Ja również należę do polecających farbę Artego. Wydaje mi się, że te poprzednie, co miałam na skórze i włosach, są po prostu okropne. W zasadzie to najpiękniejszy kolor mam teraz, po użyciu tej farby. Nigdy jej nie zamienię na żadną inną.
Awatar użytkownika
Michalin4
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:12

Re: Farbowanie w domu

Post autor: Michalin4 »

Są lepsze marki sa i gorsze :)
Awatar użytkownika
kobieta
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:03

Re: Farbowanie w domu

Post autor: kobieta »

Zauważyłam, że kobiety uwielbiają zmieniać swój image, przez co mogą poczuć się modnie i atrakcyjnie. Najczęściej decydują się na zmianę koloru włosów, by poprawić sobie humor lub podkreślić nowy etap w życiu. Myślę, że warto skorzystać z dobrej jakości farb fryzjerskich takich jak ta: https://www.mobilesalon.net/sklep/farby-sanotint/. Można ją spokojnie stosowac w domu według podanej instrukcji. To ciekawa oferta.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Farbowanie w domu

Post autor: Kobietka »

Widzę, że chcecie odmienić swój wygląd i dlatego planujecie pofarbować sobie włosy. A czy nie lepiej byłoby postawić na coś innego? Przykładowo wydłużanie i zagęszczanie włosów? Firma https://remy-hair.pl/wlosy-rosyjskie-clip-in/ oferuje naturalne włosy. Dzięki, nim w kilka minut możecie zmienić swój wygląd.
Awatar użytkownika
londa
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2020, 12:58

Re: Farbowanie w domu

Post autor: londa »

Jeśli chcesz zmienić wygląd to lepiej kupić sobie jakąs perukę naturalną w innym kolorze albo przynajmniej iść do takiego sklepu i pomierzyć peruki. Na https://perukinaturalne.pl i bardzo duży wybór. Idz i zobacz jak bedziesz wygladac w innym, kolorze
Awatar użytkownika
Bibibi
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2020, 13:58

Re: Farbowanie w domu

Post autor: Bibibi »

jamka pisze: ↑12 lut 2020, 15:58 Sandra, ja ich używam na co dzień, są bezproblemowe, jeśli chodzi o domowy użytek.
Uzywasz codziennie farby do malowania? Wow, musisz miec, jakos, ze trzy wlosy na glowie.
Awatar użytkownika
klaja
Posty: 54
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:16

Re: Farbowanie w domu

Post autor: klaja »

Ostatnio mój tata zaczął siwieć i wpadł na pomysł żebym mu zafarbowała włosy. Oczywiście wybiłam mu to z głowy oraz poleciałam żeby znalazł coś naturalnego. Posłuchał i znalazł preparat GR-7, który okazał się naprawdę skuteczny. Tata zadowolony jak nigdy, tym bardziej, że obyło się bez farbowania ;)
Awatar użytkownika
wiolonczelistka
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2020, 20:32

Re: Farbowanie w domu

Post autor: wiolonczelistka »

Farbowanie włosów często sprawia nam wiele trudności. Nie zawsze jest to brak wiedzy jak wykonać dany efekt tylko słabej jakości produkt. Niestety to co znajdziemy na półkach w drogeriach czy większych marketach nie powinniśmy brać pod uwagę. Na opakowaniu jest przykładowy kolor jaki powinien wyjść, a w rzeczywistości wychodzi coś zupełnie innego. Profesjonalne farby do włosów to jedyny słuszny wybór. Po pierwsze to oddają one dużo lepiej kolor jaki wybraliśmy. Po drugie są zwyczajnie trwalsze i do tego nie ma żadnych wątpliwości. Poczytajcie sobie doświadczenia kobiet na innych forach dyskusyjnych by się o tym przekonać. Zapytacie gdzie dostać w takim razie te farby? W sklepach takich jak - https://wyczesani.com/koloryzacja/farby zajmujących się sprzedażą tylko i wyłącznie sprawdzonych rozwiązań.
Awatar użytkownika
Tanii999
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2020, 22:45

Re: Farbowanie w domu

Post autor: Tanii999 »

Ja farbuje od zawsze samodzielnie w domu farbami garniera i jeszcze nigdy nie mialam problemu.
Awatar użytkownika
martynaadamska
Posty: 66
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:22

Re: Farbowanie w domu

Post autor: martynaadamska »

Dziewczyny, jeśli nie chcecie zmieniać diametralnie swojego koloru włosów, a jedynie je odświeżyć, pogłębić kolor lub zneutralizować niepożądany żółty odcień blond, zastosujcie toner do włosów. Ja użyłam tego: https://lavandin.pl/pl/products/fanola- ... 23797.html i jestem bardzo zadowolona z efektów. :D
żubr

Re: Farbowanie w domu

Post autor: żubr »

Ja Wam z kolei dziewczyny chcę polecić farby naturalne z serii Color&Soin. To moje tegoroczne odkrycie, a bardzo lubię produkty i kosmetyki bazujące na naturze. Tu akurat w składzie np. owies czy olejek kokosowy ale firma oferuje bogatą paletę kolorów i prosty skład. Nic nie uczula, dobrze kryje siwe włosy, długo się utrzymuje. Dla mnie 10/10!
fiołek

Re: Farbowanie w domu

Post autor: fiołek »

Farbowanie włosów w domu może i wychodzi taniej , ale trzeba mieć świadomość że w ten sposób możemy sobie mocno włosy zniszczyć, tym bardziej jeśli będziemy to robić cały czas. Jeśli wolimy inny kolor włosów niż nasz to czy nie lepiej zdecydować się na perukę https://perukikielce.pl/peruki-radom ?
kaśka n.

Re: Farbowanie w domu

Post autor: kaśka n. »

żubr pisze: ↑29 mar 2021, 16:33 Ja Wam z kolei dziewczyny chcę polecić farby naturalne z serii Color&Soin. To moje tegoroczne odkrycie, a bardzo lubię produkty i kosmetyki bazujące na naturze. Tu akurat w składzie np. owies czy olejek kokosowy ale firma oferuje bogatą paletę kolorów i prosty skład. Nic nie uczula, dobrze kryje siwe włosy, długo się utrzymuje. Dla mnie 10/10!
Też polecam Color&Soin! Cieszę się, że marka jest coraz bardziej znana :) Ja doceniam za to, że ma kompletnie naturalny skład. Jestem alergiczką więc na drogeryjne farby nie mogę sobie pozwolić. Z dodatkowych plusów - jest dużo odcieni do wyboru, farba pozostawia włosy miękkie, ładnie też pachnie, dobrze kryje siwiznę. Dla mnie bomba!
Mańka

Re: Farbowanie w domu

Post autor: Mańka »

W takim razie jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy i jednocześnie dobrej jakości środków i preparatów do swoich włosów to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci do sprawdzenia markę Davines licząc na bogaty naturalny skład oraz skuteczność w działaniu także jeśli chodzi m.in o koloryzację https://davines.pl/produkty/koloryzacja/ Mam nadzieję, ze znajdziecie co potrzebne do konkretnego typu włosów i oczywiście pięknego wyglądu życzę!
ODPOWIEDZ