Paznokcie na lato

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
adelajda93
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2020, 4:48

Paznokcie na lato

Post autor: adelajda93 »

Jakie paznokcie nosicie latem?
Awatar użytkownika
Tomisława97
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2019, 18:53

Re: Paznokcie na lato

Post autor: Tomisława97 »

Ja mam teraz fazę na kolory, więc wykonałam stylizację podpatrzoną u Victoria Vynn, jest piękna!


Obrazek
Awatar użytkownika
przyszła_mama
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:15

Re: Paznokcie na lato

Post autor: przyszła_mama »

Cóż, ja uprawiam ogródek i lubię sport, więc nie robię paznokci. Stosuję tylko odżywkę Eveline Diament. Na jakieś większe wyjście pomaluję lakierem na czerwono i tyle w sumie. Jeśli już chcę zabłysnąć to nie paznokcie a jakaś efektowna bizuteria mi w tym pomaga.
Awatar użytkownika
Anka.anka
Posty: 13
Rejestracja: 20 sie 2020, 0:03

Re: Paznokcie na lato

Post autor: Anka.anka »

Ja juz od jakiegos czasu nie maluje pazurków. Wiele lat nosilam tipsy i plytka zostala bardzo zniszczona. teraz uzywam tylko odżywki z bielendy, ona przywraca plytce zdrowy wyglad no i odpowiednia kondycje
Awatar użytkownika
szymanska198
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 11:35
Kontakt:

Re: Paznokcie na lato

Post autor: szymanska198 »

Ja cały rok mam hybrydy i sprawdzają się świetnie. U mnie hybrydy wytrzymują wszystko, nawet wycieczkę w góry. Jeśli komuś się nie trzymają to może lepszy będzie manicure tytanowy.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Paznokcie na lato

Post autor: elzbieta »

Pamiętajcie, aby usunąć suche skórki wokół paznokci. Nie wyglądają one estetycznie. Trzeba bowiem kompleksowo zadbać o swoje paznokcie, a także dłonie. Tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-usunac-suche ... -paznokci/ sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Jest tam bowiem wiele praktycznych informacji, które mogą okazać się pomocne.
Awatar użytkownika
kanienka8
Posty: 112
Rejestracja: 07 lip 2019, 11:39

Re: Paznokcie na lato

Post autor: kanienka8 »

coż od siebie moge polecić regenerum, mają dobre kosmetyki, ale krem do rak to już faktycznie sztos! Dobrze nawilża i faktycznie po pierwszym razie już dłonie sa w dobrym stanie. kupiłam go całkiem niedawno online i całkiem niedużo zapłaciłam, do tego bardzo szybko naiwlżył i odzywił moje rece.
Awatar użytkownika
opium
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:52

Re: Paznokcie na lato

Post autor: opium »

Oo widzisz a gdzie ? Bo też szukam w dobrej cenie, a nigdzie nie umiem znaleźć, szukam jeszcze kremów do stóp. Słyszłam własnie ze regenerum jest dobre, ale juz miałam i chciałabym coś nowego spróbować, czyałam tez ze vichy ma bardzo fajne produkty i konkretne kosmetyki, co wy na to ? Ktos probował ?
Awatar użytkownika
alga
Posty: 175
Rejestracja: 31 lip 2020, 10:44

Re: Paznokcie na lato

Post autor: alga »

kanienka8 pisze: ↑27 mar 2021, 20:34 coż od siebie moge polecić regenerum, mają dobre kosmetyki, ale krem do rak to już faktycznie sztos! Dobrze nawilża i faktycznie po pierwszym razie już dłonie sa w dobrym stanie. kupiłam go całkiem niedawno online i całkiem niedużo zapłaciłam, do tego bardzo szybko naiwlżył i odzywił moje rece.
kochana, na notino znalazłam całkiem dobre cenowo te regenerum, kremy do stóp też mają w ofercie. Zamawiasz, płacisz a przesyłka naprawdę jest do 48 godzin. Wszystko ok. Bardzo lubię tak kupować
edyś

Re: Paznokcie na lato

Post autor: edyś »

Ja zazwyczaj na lato robię sobie po prostu hybrydę. Dodatkowo ostatnio znalazłam naprawdę świetny krem do stóp z mocznikiem i aloesem, dokładniej ten - https://www.izdrowiej.pl/pl/p/ZelKrem-d ... Aloes/2925 i właściwie nie mam teraz żadnych problemów ze stopami i ich przesuszeniem :)
Baśka11

Re: Paznokcie na lato

Post autor: Baśka11 »

Paznokcie muszą być solidnie wykonane, żeby wytrzymały chociaż jakiś czas. Jak najbardziej u kosmetyczki https://fajnepaznokcie.pl/pedicure-hybrydowy-warszawa/ uda się wykonać każde paznokcie. Na pewno na specjalne wyjścia musimy mieć eleganckie paznokcie.
zoraśka

Re: Paznokcie na lato

Post autor: zoraśka »

Ja generalnie nie lubię krzykliwych kolorów na paznokciach. Wolę taki delikatny i subtelny manicure. Zresztą prawda jest taka że nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz malowałam paznokcie :) Jestem teraz na etapie pielęgnacji i używam odżywki 6w1 Care and Colour z Eveline. To co mi się w niej podoba to to, że nie tylko odzywia i wzmacnia paznokcie, ale też ma taki delikatny różany kolor :) Taki jak lubię!

lancome attraction perfumy
ODPOWIEDZ