Witaminy dla włosów

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków, producentów kosmetyków, marek, produkty, podpowiadamy, które sklepy online mają dobre ceny itd.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 64
Rejestracja: 27 lut 2020, 9:43

Witaminy dla włosów

Post autor: Olina »

Moje włosy od pewnego czasu są zupełnie bez wyrazu i wyglądają tak jakby brakowało im życia. Zależy mi aby ja jakoś wzmocnić i dodać wigoru. Myślicie, że taki zestaw Bombar kokosowy szampon i odżywka Inoar https://inoar.com.pl/produkt/szampon-bombar-coconut-1l/ mogłyby pomóc? To kosmetyki stosowane przez profesjonalistów.
Żerdź

Re: Witaminy dla włosów

Post autor: Żerdź »

Potrzebuję pilnie jakiegoś ratunku dla moich włosów, bo są coraz słabsze. Nie znam tego szamponu ale chętnie go zamówię i wypróbuję. Jeśli to kosmetyk, którego używają w salonach to z pewnością jest dobry. Staram się używać produktów opartych na naturalnych składnikach. Też go wypróbuj :)
Miłoszka

Re: Witaminy dla włosów

Post autor: Miłoszka »

Ten szampon jest super! Ja w ogóle uwielbiam kosmetyki o zapachu kokosa, a jeszcze jak zawierają zbawienne składniki to z większą chęcią kupuję. Poza tym zawsze wolę wybrać z tych profesjonalnych niż testować jakieś z drogerii. Wolę mieć pewność, że pozytywnie działają.
Żwirek

Re: Witaminy dla włosów

Post autor: Żwirek »

A jeśli o mnie chodzi to zawsze sprawdzam, czy produkty pielęgnacyjne zawierają parabeny siarczany, barwniki, alkohole. Takich w ogóle nie kupuję. Nawet tych, co są testowane na zwierzętach. Jeśli szampon Bombar zawiera składniki roślinne i witaminy to z chęcią go wypróbuję. Też potrzebuję odżywić swoje włosy.
Niuńka

Re: Witaminy dla włosów

Post autor: Niuńka »

A ja myślałam, że takie produkty to mogą zamawiać tylko salony. Jeśli dostępne są dla wszystkich to z chęcią przerzucę się na nie i nie będę marnować pieniędzy na inne tańsze. Wolę zainwestować w piękny wygląd włosów i ich zdrowie. W 100% przyznaję Wam rację.
Aniołek

Re: Witaminy dla włosów

Post autor: Aniołek »

tez uwazam ze to bardzo dobry pomysl. w koncu dzisiaj macie tyle dobrych kosmetykow ze na pewno znajdziece cod dls siebie. inoar to znana firma wiec nie dziwi mnie to ze tyle kobiet z nich korzysta to sa bardzo dobre mysle ze bardzo sie wam moga spodobac do gustu
ODPOWIEDZ