Gdzie kupić dobrą kawę?

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2019, 11:22

Gdzie kupić dobrą kawę?

Post autor: Karola »

Cześć, są tu jakiesś wielbicielki dobrej kawy? Gdzie kupujecie ten napój bogów? ;) Mam oczywiście na myśli kawę ziarnistą. Przyznam szczerze, że te sklepowe mi nie smakują, więc szukam czegoś lepszego.
Awatar użytkownika
tybita76
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, 19:10

Re: Gdzie kupić dobrą kawę?

Post autor: tybita76 »

Ja zamawiam kawę świeżo paloną na upcafe.pl. Sprowadzają ziarna z najróżniejszych stron świata i sami je wypalają, więc taka kawa ma niesamowity smak i aromat. Polecam spróbować, na pewno Ci zasmakuje :)
Awatar użytkownika
Bibibi
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2020, 13:58

Re: Gdzie kupić dobrą kawę?

Post autor: Bibibi »

W starbucksie mozna kupic bardzo dobre kawy do robienia w domu :)
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Re: Gdzie kupić dobrą kawę?

Post autor: Trompka11 »

Ja zawsze kupuję przez internet, bo to zdecydowanie najbardziej opłacalna opcja. Jeśli zależy Wam na pysznym napoju, to zdecydowanie powinniście sprawdzić takie oferty jak chociażby https://allegro.pl/produkt/kawa-ziarnis ... 15bb199951 Jestem przekonana, że mogą one Wam bardzo zasmakować. Chodzi w końcu o to, by z picia kawy czerpać jak największą przyjemność. To super opcja, koniecznie weźcie to już teraz pod uwagę. W ten sposób, sprawicie sobie dużo radości podczas relaksu ;)
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 73
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:03

Re: Gdzie kupić dobrą kawę?

Post autor: paulinabb »

Dla prawdziwego miłośnika kawy nie będzie zaskoczeniem jeżeli napiszę, że dobrej kawy należy szukać w palarni kawy ;) Sprawdź ofertę Blueberry Roasters, ja właśnie tam kupuję kawę ziarnistą do domu, a mieloną do pracy. Jest bardzo smaczna ;)
ODPOWIEDZ