Gdzie kupujecie kawę?

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Gdzie kupujecie kawę?

Post autor: Brunhilda-98 »

Witam! Czy polecacie sklep z kawą coffeeblend ? Zastanawiam się czy warto kupić kawę od tej firmy. Jak oceniacie jej jakość? Jakie macie zdanie na jej temat?
Awatar użytkownika
Oktawia_87
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2019, 8:08

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Post autor: Oktawia_87 »

Uwielbiam kawę od Coffee Blend! Mają bardzo duży wybór a wszystkie kawy są głębokie w smaku i niezwykle aromatyczne. 
Awatar użytkownika
kaprysia
Posty: 132
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:03

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Post autor: kaprysia »

Ostatnio też szukałam jakieś dobrej kawy bo lubimy sobie z mężem w niedziele rano wypić w łożku dobrą kawkę. Znajoma powiedziała mi, ze tutaj https://czaskawy.pl/product-pol-155-Arc ... nista.html można kupić fajną kawę z szybką wysyłką. Spróbujemy pewnie czy faktycznie tak jest.
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Post autor: paticzak »

Ja zwykle w marketach. Ale zauważyłam, że teraz też można dostać bardziej luksusową kawę w nich.
Awatar użytkownika
adriana122
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 11:38
Kontakt:

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Post autor: adriana122 »

Ja kupuję kawę od lokalnego sprzedawcy, który sam ją pali. Kawa nie jest przepalona jak ta gotowa w sklepach. Jest też duży wybór mocy oraz kwasowości kawy, każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 73
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:03

Re: Gdzie kupujecie kawę?

Post autor: paulinabb »

Już dawno nie kupuję kawy w markecie. Na całe szczęście odkryłam sklep z kawą Blueberry Roasters, który oferuje najrozmaitsze kawy. Wybór jest naprawdę spory, ale co najważniejsze kawa jest świeżo palona na bieżąco i nie jest magazynowa. Można to wyczuć zarówno w smaku, jak i aromacie ;)
ODPOWIEDZ