Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 15
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:13

Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: tamara »

Hej! Od dawna szukam odpowiedniego urządzenia wielofunkcyjnego do kuchni. Znacie może jakieś dobre roboty kuchenne? Podeślijcie mi marki i firmy. Nie lubię spędzać za dużo czasu nad garnkami, więc chciałabym kupić robota, który zrobiłby to szybciej.
Awatar użytkownika
Agaton88
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2019, 0:23

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: Agaton88 »

Hmm ja mam speedcooka i u mnie sprawdza się świetnie. Sprzęt radzi sobie z mieleniem, siekaniem, miksowaniem i blendowaniem. Może sprawdź sprzęt tego typu? Teraz jest w promocji.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 15
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:13

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: tamara »

Może sprawdzę… A wiesz ile lat gwarancji ma ten robot?
Awatar użytkownika
Agaton88
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2019, 0:23

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: Agaton88 »

Chyba koło 3 lat, ale najlepiej sprawdź na stronce.
Awatar użytkownika
błażena62
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:09

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: błażena62 »

Speedcook ma 3 lata gwarancji, a 5 lat gwarancji na silnik. Też ostatnio kupiłam to urządzenie wielofunkcyjne - ogólnie jestem zadowolona, jak za taką cenę, to bardzo się opłacało.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: Bingo »

z takich wielofunkcyjnych urządzeń do kuchni mogę polecić Camry4623 https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_4623 - z tego względu ,że w nim można rzeczywiście przygotować pełnowartościowe posiki - od zup,sosów po ciasto nalesnikowe czy placki ziemniaczane a do tego możemy sporządzać przepyszne sałatki w takim rozdrabniaczu :) Lepiej inwestować w takie wielofunkcyjne urządzenia gdzie wszystko mamy pod ręką , bo to także spora oszczędność miejsca w kuchni
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: lila »

W kuchni? No oczywiście, że musi być robot kuchenny i to nie byle jaki, ale taki o porządnej mocy, który pozwoli wam na najróżniejsze potrawy przygotowane w kilka minut. Zdecydowanie ten https://cobbo.pl/Robot-kuchenny-COBBO-T ... s-tp-6-p64 jest polecany właśnie pod tym względem. Dobrze pracuje, ma niski pobór mocy, a do tego działa niezawodnie zawsze i wszędzie ;) .
góralka

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: góralka »

U mnie wybór padł na urządzenie wielofunkcyjne od firmy Ariete. Od teraz polubiłam piec. Sprzęt świetnie radzi sobie z ciastem drożdżowym i ciastem na pizze. Białka z cukrem ubija bardzo dokładnie na sztywną masę. Jest bardzo solidny, na pewno posłuży na lata.
Titana
Posty: 441
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: Titana »

Ja marzę o robocie planetarnym, który pozwoliłby mi pieczenie różnych ciekawych rzeczy na znacznie wyższym poziomie. To jednak nieco większy wydatek, do tego trzeba mieć na taki sprzęt miejsce, a w małych kuchnia o to trudno. Mimo wszystko, gdybym miała powiedzieć, jakie urządzenie wielofunkcyjne polecam, to właśnie takie.

doładowania plus za free
Luśka

Re: Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecacie?

Post autor: Luśka »

Urządzenia wielofunkcyjne zwłaszcza do mniejszych kuchni są znakomitym rozwiązaniem. Ja w swojej umieściłam piekarnik SP-34-PM z Solgaz, który ma w sobie funkcjonalność piekarnika, mikrofali i urządzenia gotowania na parze. Pokochałam przyrządzanie posiłków przy jego pomocy i w końcu przekonałam się, że potrawy przyrządzane na parze też są smaczne i nie musi być to monotonna kuchnia.
ODPOWIEDZ