Matcha japońska

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
Bibiana1999
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 9:26

Matcha japońska

Post autor: Bibiana1999 »

Dziewczyny, próbowałyście kiedykolwiek matchy? Słyszałam, że ma wiele korzyści zdrowotnych, na przykład wspomaga metabolizm. Polecacie ją pić? Gdzie w ogóle zamawiacie tę herbatę?
Awatar użytkownika
Blazena_78
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 6:33

Re: Matcha japońska

Post autor: Blazena_78 »

Regularnie pijam matchę. Dla mnie jest o wiele lepsza, chociażby od kawy. Ważne jest, żeby kupować dobrej jakości herbatę, a taką dostaniesz na freshandgreen.pl. Jest zawsze świeża, organiczna i przepyszna!
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 73
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:03

Re: Matcha japońska

Post autor: paulinabb »

Próbowałam, ale wciąż nie mogę się do niej przekonać... Pozostaje przy zielonej herbacie z nadzieją, że ma tyle samo dobroczynnych właściwości co matcha :D
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Matcha japońska

Post autor: Kasia »

Jeśli chodzi o herbaty, to ja na przykład bardzo lubię różnego rodzaju herbaty ziołowe ;) Zauważyłam, że mają one na mnie pozytywny wpływ :) Na przykład herbata z miłorzębu japońskiego ginko biloba pozwala mi się lepiej skupić podczas nauki i pracy. Mam wrażenie, że znacząco wzmacnia ona moją koncentrację ;) A czy ktoś z Was miał kiedyś okazję pić taką herbatę? I jak wrażenia?
ODPOWIEDZ