Przepis na kawę

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
środa

Przepis na kawę

Post autor: środa »

Macie jakieś fajne przepisy na kawy, takie deserowe? Moją ulubiona jest dyniowa, jej podstawą jest świeżo mielona kawa (ziarnistą kupuję w UpCafe) ale chętnie poznam jakieś wasze, sprawdzone przepisy.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 73
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:03

Re: Przepis na kawę

Post autor: paulinabb »

Ja całkiem niedawno miałam okazję spróbować po raz pierwszy kawy po irlandzku :D Znajoma poczęstowała nas takim napojem. Choć początkowo podchodziłam sceptycznie do kawy w takim wydaniu, to muszę przyznać, że to połączenie - alkoholu z kawą wypada całkiem nieźle :)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Przepis na kawę

Post autor: Kasia »

Ja zazwyczaj takich kawowych inspiracji i przepisów na pyszną kawę szukam w internecie ;) Ostatnio na przykład natknęłam się na takiego bloga na stronie internetowej http://kawaideser.pl, na którym znalazłam naprawdę całe mnóstwo interesujących artykułów właśnie o kawie ;) Tak więc polecam tam zajrzeć, nie tylko jeśli jesteście miłośnikami kawy ;)
ODPOWIEDZ