Przepis na łazanki

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Przepis na łazanki

Post autor: mila87 »

Moje drogie mam do Was pytanie ;) Zastanawiam się nad jakimś dobrym przepisem na łazanki . Może polecicie mi jakiś sprawdzony ? Wiem że niektórzy robią je na różne sposoby. Jakie łazanki Wy robicie? Podzielcie się przepisem , chętnie skorzystam z Waszych porad . Może wyjdzie z tego coś fajnego :)
łazankowa

Re: Przepis na łazanki

Post autor: łazankowa »

oj, ale mi smaka narobiłaś !!! Tak dawno nie jadłam łazanek... W moim domu zawsze robiło się je z koncentratem pomidorowym, choć wiem, że w wielu domach przyrządza się je bez tego dodatku.

Kiszoną kapustę gotujemy i odsączamy. Doprawiamy solą i pieprzem. Na patelni rozgrzewamy olej i dodajemy pokrojoną w kostkę kiełbasę. Smażymy. Dodajemy pokrojoną cebulę i jeszcze smażymy. Pod koniec smażenia dodajemy koncentrat pomidorowy. Kiełbasę dodajemy do kapusty. Makaron gotujemy w osolonej wodzie al dente. Odsączamy i mieszamy z kapustą. Podajemy na ciepło.

---------
jak zorganizować wywóz odpadów Poznań?
ODPOWIEDZ