spaghetti

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

spaghetti

Post autor: Chloe88 »

Hello ;) Lubicie spaghetti? Ja własnie zrobiłam dzisiaj pyszny sos pomidorowy, na pomidorkach z puszki i makaronem Arrighi. Posypałam serem parmezanem i świeżą bazylią.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: spaghetti

Post autor: Kasia »

A jakie są Wasze ulubione przyprawy do spaghetti? Ja na przykład bardzo lubię dodać dużo oregano :) Zamawiam je zawsze na stronie https://jawo2008.pl/przyprawy/ziola-sus ... uszone-1kg w większej paczce, aby wystarczyło mi na dłużej. Mimo swojej atrakcyjnej ceny, przyprawy w tym sklepie są naprawdę wysokiej jakości, więc polecam tam zajrzeć :)
Awatar użytkownika
herbaciana
Posty: 26
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:50

Re: spaghetti

Post autor: herbaciana »

Szybko zrobic można spaghetti np, z sosem Łowicz chili con carne , jest pycha już z mięskiem, bez konserwantów. Na prawdę szybko mamy smaczne danie.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: spaghetti

Post autor: lemina »

Uwielbiam, ale tyłek po takim daniu rośnie
Awatar użytkownika
Sabina231
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: spaghetti

Post autor: Sabina231 »

Ja najbardziej lubię sobie zrobić zwykłe spaghetii z samym sosem i posypać to serem ;d. Sos zawsze robię swój, ponieważ te ze sklepu nie są z byt dobre, a tak to wiem, że mam sosik z świeżych pomidorków :D
Poczytaj na temat efektywnego kremu na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/nawilzajacy-kr ... -wybierac/
Awatar użytkownika
Aleksandra Kowalczyk
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2019, 10:59

Re: spaghetti

Post autor: Aleksandra Kowalczyk »

Ja bardzo lubię jeść zwykłe spaghetii posypane serem :P
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: spaghetti

Post autor: mallina »

Sos z łowicza najlepszy, jeśli nie mam czasu sama robić takiego domowego.
ODPOWIEDZ