Hobby - szycie

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
Jaśmina1990
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2022, 18:41

Hobby - szycie

Post autor: Jaśmina1990 »

Nie wiem czy to nie jest dziwne, że dopiero w wieku trzydziestu lat odkryłam swoją prawdziwą pasję, ale tak naprawdę z drugiej strony, chyba jednak lepiej późno niż wcale, nie? Sporo osób tak mówi ;) A ja bardzo polubiłam szycie. Póki co to moje początki, ale moim ulubionym sklepem jest hurtownia pasmanteryjna śląskie i przymierzam się do uszycia swojej pierwszej sukienki.
udano9

Re: Hobby - szycie

Post autor: udano9 »

Szycie to moje hobby, odkąd pamiętam. Równie istotne w tej zajawce jest jednak zadbanie o specjalistyczne akcesoria i dodatki, z którymi mozna realizowac fajne szycie i improwizowac przy tworzeniu odziezy. Z tego powodu mam w zwyczaju kupowac wspomniane akcesoria, prosto z oferty KRAWGORS . A mozna tam natrafic na zatrzaski, napy, guziki, ćwieki, szydełka, druty, foremki do guzików. Jakość tych elementów robi wrażenie już na pierwszy rzut oka. Zdecydowanie polecam takie zaopatrzenie!
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Re: Hobby - szycie

Post autor: barbark4 »

Lubisz, od czasu do czasu, tworzyć i szyć? Bez wątpienia jest to świetna rozrywka i oderwanie od nieprzyjaznych warunków. Warto zatem stawiać na coraz bardziej ambitne projekty i propozycje. Zajrzyj zatem na http://www.batkiewicz.com.pl/produkty/t ... -na-smycze gdzie znajdziesz rzecz, jaką są taśmy poliestrowe na smycze .
ODPOWIEDZ