Ile pijecie alkoholu?

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Roksana

Ile pijecie alkoholu?

Post autor: Roksana »

Cześć!

Prowadzę statystyki picia mocnych trunków dla strony Alko-Tester.pl. W związku z tym mam do Was dziewczyny pytania:
  • Ile ostatnio wypiłyście w przeciągu miesiąca trunków mocnych, tzn takich powyżej 10%?
  • Jak często pijecie alkohole niskoprocentowe na przykład piwo?
  • Czy zdajecie sobie sprawę z alkoholizmu czy go ignorujecie. Jeśli nie, to dlaczego?
  • Czy zdarza się Wam "drinkować" w samotności?
  • Czy korzystacie z alkomatów tradycyjnych? Jeśli tak, to jak u Was wygląda kalibracja alkomatu
  • Czy wiecie o istnieniu wirtualnych alkomatów, tak zwanych online?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!
monixa

Re: Ile pijecie alkoholu?

Post autor: monixa »

Od czasu do czasu oczywiście sięgam po alkohol (wino, piwo, mocniejszych trunków nie lubię). Jako, że jestem kierowcą korzystam z alkomatu, jednak absolutnie nie jakiegoś wirtualnego, bo to nie jest miarodajne narzędzie! Posiadam profesjonalny alkomat z atestem i regularnie poddaję go kalibracji. Usługę zlecam zaufanej, rzetelnej firmie z Wrocławia, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://kalibrujemy.pl/content/33-kalib ... -wroclawiu . Serwis przebiega sprawnie, jest potwierdzany certyfikatem.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Ile pijecie alkoholu?

Post autor: Titana »

Ja nie piję wcale, czy może prawie wcale. Pijam alkohol bardzo okazjonalnie, zdarza mi się to raptem kilka razy w ciągu całego roku, choć teraz ostatnio piłam... dawno temu, chyba minęło co najmniej trzy lata odkąd ostatnio piłam jakieś alko.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 100
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:42

Re: Ile pijecie alkoholu?

Post autor: sonia »

A co powiecie jeśli chodzi o wino? Czy to dobry pomysł na prezent? Myślałam o takim rozwiązaniu jak sklep z winami: https://winayo.pl/ . Wydaje mi się, że może to być odpowiedni wybór.
ODPOWIEDZ