ortezy

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Reneś2783

ortezy

Post autor: Reneś2783 »

Cześć, nie wiesz skąd kupić orteze na opadającą stropę? Na stronie https://www.ortocentrum.com.pl/ortotyka ... pe/toe-off znajdzicie producenta takich ortez. Uważacie, że warto zwrócić na niego uwagę? Znacie innego producenta ortez, który jest warty uwagi?
Patryś17

Re: ortezy

Post autor: Patryś17 »

Szukając ortezy musimy wybrać egzemplarz naprawdę porządnej jakości gdyż jest to jakby nie patrzeć inwestycja w zdrowie. Na stronie https://sklep.medreha.pl/ortezy-i-stabi ... -na-kolano znajdziecie spory wybór ortez oraz stabilizatorów np. na kolano.
Adaś24

Re: ortezy

Post autor: Adaś24 »

Sporo osób nie wie skąd kupić ortezy czy też stabilizatory. Moim zdaniem takie produkty warto szukać w sklepach online, ponieważ takie produkty pod względem jakościowym są bardzo dobre, a ceny wcale nie są wygórwane, więc orteza na kolano nie będzie wcale droga.
nieńm

Re: ortezy

Post autor: nieńm »

Mój brat potrzebował teraz ortezy na kolano, bo niestety miał wypadek w pracy. Był na drabinie, która się połamała i spadł z wysokości. Zerwał wiązadło i ciężko mus, ale musi jakoś się poruszać i chodzić, a to umożliwia my orteza. Ją kupiła od producenta aparatów ortopedycznych – ORTO-MED https://www.orto-med.bytom.pl/oferta/or ... topedyczne z Bytomia. Ich oferta jest szeroka, ortezy mają bardzo dobrej jakości, można je kupić w atrakcyjnych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ