podróże

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Adaś22

podróże

Post autor: Adaś22 »

Witam, nie wiesz gdzie jechać na wakacje? Według mnie można jechać wszędzie ale warto wejść na blog podróżniczy np. http://zakreconapodrozniczka.pl/ i poczytać o różnych miejscach. Z tego blogu możesz dowiedzieć się co warto zwiedzić w poszczególnych miejscach i na pewno któreś z nich wpadnie Ci w oko. Czytacie blogi podróżnicze?
judytaś

Re: podróże

Post autor: judytaś »

Jak nie wiecie gdzie jechać to warto zerknąć na travelin.pl. Znalazłam tą stronkę ostatnio i można tam przeczytać wiele fajnych rzeczy na temat zwiedzania poszczególnych państw. Jak się na jakieś naciśnie to pojawia nam się bardzo ciekawy artykuł na jego temat.
kamaśka

Re: podróże

Post autor: kamaśka »

My z mężem planujemy dość dużą inwestycję - postanowiliśmy założyć farmę fotowoltaiczną. Mamy bardzo duże tereny, akurat idealne pod farmę. Teraz co prawda pieniędzy nam nie brakuje, ale kto wie, co będzie za 30 lat, a tak akurat wtedy będziemy mieli już zabezpieczenie. Mąż sprawdził już oferty od kilku firm i najlepsze warunki zaproponowali nam w https://www.egsystem.pl/. I nie chodziło tylko o cenę, ale także o cały proces rozmów z nimi. Poza tym mają już doświadczenie w tym temacie, a to jest ważniejsze niż niższa oferta.
Górski

Re: podróże

Post autor: Górski »

Moim zdaniem, jeżeli poszukujecie jakiś ciekawych propozycji na wakacyjny wyjazd, to koniecznie zajrzyjcie sobie nazwę tego bloga https://www.unityline.pl/blog/skandynawskie-kino . Tam można znaleźć naprawdę wiele ciekawych inspiracji, które z pewnością przypadną wam do gustu. Dajcie znać, gdzie w tym roku macie zamiar wyjechać.
omi

Re: podróże

Post autor: omi »

judytaś pisze: ↑20 wrz 2021, 17:19 Jak nie wiecie gdzie jechać to warto zerknąć na travelin.pl. Znalazłam tą stronkę ostatnio i można tam przeczytać wiele fajnych rzeczy na temat zwiedzania poszczególnych państw. Jak się na jakieś naciśnie to pojawia nam się bardzo ciekawy artykuł na jego temat.
Takie portale są wygodne i pozwalają nam na oszczędności, ale nie mam pewności, czy to jedyny dobry sposób na to. Myślę, że warto się zastanowić też nad takimi https://scandinavia.com.pl/ blogami podróżniczymi. One też mają sporo do powiedzenia, a ten jeszcze pozwala na rezerwację lotów.
Podróżniczka _00

Re: podróże

Post autor: Podróżniczka _00 »

Może mój post nie będzie do końca w tematyce podróży, ale wydaję mi się, że jesteście w stanie mi pomóc. Właśnie z waz z mężem i dziećmi wróciliśmy z wakacji. Nie powiem, było cudownie, ciapało, cicho i na paradę wypoczęliśmy, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Wycieczka była wykupiona z biura podróży, na samym początku naszej przygody okazało się, że nasz lot jest odwołany i przebukowano nasze bilety na następny dzień, więc noc spędziliśmy na lotnisku, co za tym idzie na samym wyjeździe, byliśmy dzień krócej. Na tej stronie https://lexsecure.pl/reklamacja-wakacji ... edy-wyslac , że mogę złożyć do biura podróży reklamację. Miłą ktoś może taką sytuację i udało mu się uzyskać zadośćuczynienie.
ODPOWIEDZ