sesja u fotografa

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Awatar użytkownika
lajla1987
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2022, 2:03

sesja u fotografa

Post autor: lajla1987 »

Byliście kiedykolwiek na profesjonalnej sesji zdjęciowej? Mnie zamarzyły się takie zdjęcia, a szczególnie sesja świąteczna, bo widzę, że sporo fotografów teraz takie oferuje. Nie sądzicie, że to szansa na rozrywkę dla całej rodziny? Może sami macie jakieś doświadczenia i chcecie o nich opowiedzieć? Chętnie poczytam, bo planuję się zdecydować w tym roku :P
emi88

Re: sesja u fotografa

Post autor: emi88 »

Dobrze, dobrze... Ale najważniejsze jest to, aby nasz fotograf sprostał oczekiwaniom. Jak chodzi o zdjęcia ubrań, to z tego co wiem to tutaj warto się zgłosić do p. Dawida Rojek. Słyszałam, że on się zna na rzeczy i umie w tak ciekawy sposób wykonać zdjęcia, że są one naprawdę kuszące.
dagaa

Re: sesja u fotografa

Post autor: dagaa »

Co powiecie w ogóle na https://sztukareportazu.pl/sesja-rodzinna-krakow/ ? Słyszałam, że tutaj sesje przeprowadzane są bardzo profesjonalnie, dodatkowo koszt takiej usługi też nie jest zbyt wygórowany, więc może jednak to będzie dobry wybór
ODPOWIEDZ