mycie witryn

aguś

mycie witryn

Post autor: aguś »

Potrzebuję kogoś dobrego do mycia witryn zielona góra zależy mi na dobrze wykonanej pracy. Jak do tej pory nie miałam szczęścia w tym temacie i trafiałam na nie profesjonalne firmy. Koleżanka polecała firmę ToMar cleaning, podobno są bardzo dobrzy. Myślę że spróbuję, mam nadzieję że miło się zaskoczę.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: mycie witryn

Post autor: mikimaki »

Takie rzeczy można zrobić samemu myjką parową. Moim zdaniem lepiej kupić taką myjkę właśnie, na przykład z Karchera - https://karchercenter-ocean.pl/ i mieć na lata - zarówno do domu jak i do firmy
zośka

Re: mycie witryn

Post autor: zośka »

A jak sobie radzicie z myciem elewacji? Do szyb nada się ta myjka parowa, a do elewacji to chyba raczejprofesjonalna myjka wysokociśnieniowa będzie potrzebna? Nie znam się na tym zupełnie. Chyba będę musiała wynająć ekipę do tego.
roksanam

Re: mycie witryn

Post autor: roksanam »

Ja polecam Wam usługę firmy sprzątającej na mycie witryn. Wrocław to miasto, w którym znajdziecie co najmniej kilka firm, które się tym zajmują. Ja korzystałam z usług firmy RWS Cleaning i byłam bardzo zadowolona z tego jak wyczyścili witryny :)
roksanam563

Re: mycie witryn

Post autor: roksanam563 »

Polecam Wam usługę firmy sprzątającej na mycie witryn. Wrocław to miasto, w którym znajdziecie co najmniej kilka firm, które się tym zajmują. Ja korzystałam z usług firmy RWS Cleaning i byłam bardzo zadowolona z tego jak wyczyścili witryny :)
ODPOWIEDZ