Adaptacja poddasza w Krakowie.

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Robert73
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2020, 13:20

Adaptacja poddasza w Krakowie.

Post autor: Robert73 »

Zamierzam skorzystać z usług wykończenia mieszkań w Krakowie firmy http://rem-krak.pl . Czy ktoś korzystał już z ich usług i co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
still_alice
Posty: 104
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:54

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie.

Post autor: still_alice »

Warto sprawdzić ich realizacje.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie.

Post autor: mała mi »

Mieliśmy z mężem małą różnicę zdań na ten temat. Wolałam wynająć firmę, która zaadaptuje nam poddasze. Jednak mąż się uparł, że zrobi wszystko z pomocą brata. Muszę przyznać, że nie wierzyłam w och możliwości. Okazało się, że niepotrzebnie. Właśnie przyszły najlepsze farby z USA od majic https://www.sklep.majic.pl/5-farby i będzie końcowe malowanie. Maż nawet kupił dla dzieciaków farbę tablicową. Będą mieć dużo frajdy.
Awatar użytkownika
Grancia19
Posty: 14
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:59

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie.

Post autor: Grancia19 »

Od siebie możemy polecić jedną, sprawdzoną firmę, która naprawdę doskonale realizuje projekty. Jest to https://termobud.com.pl/ – mają zarówno w ofercie docieplanie, jak i suchą zabudowę wnętrz. Wszystko zrobione perfekcyjnie :)
Awatar użytkownika
Rebecca
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2020, 22:07

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie.

Post autor: Rebecca »

Poddasze można bardzo ciekawie urządzić , do łazienki i na podłogi polecam spieki kwarcowe, doskonale sie prezentują ,sa nieco tańsze niż marmur ale bardzo eleganckie, ja mam w łazience zamiast kafelek. Mnie to kładła firma Marmur Dulemba z Kobielic. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi, wszystko zostało idealnie zrobione , cenowo też przystępnie porównując inne firmy na rynku.
Kaśka887

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie.

Post autor: Kaśka887 »

Znaleźć ciekawy pomysł na poddasze to faktycznie jest trudne zadanie. Powierzchnie ze skośnymi dachami są ciężkie w aranżacji, ale oczywiście wszystko jest możliwe przy odrobinie wyobraźni :D Ja szukałam inspiracji w sieci i znalazłam wpis blogowy na stronie Batdom, gdzie proponują kilka ciekawych aranżacji, które świetnie sprawdzą się właśnie na poddaszu!
Kręsko

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie.

Post autor: Kręsko »

Optioffice wynajmują biura wirtualne każdemu, kto nie potrzebuje miejsca stacjonarnego do pracy, a jedynie atrakcyjnego adresu do zarejestrowanai firmy i budowanai własnej marki przed klientem. Biura wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne znajdują się w Warszawie, ale są otwarte dla klientów z każdej części kraju i z zagranicy . Można pracować w każdym zakątku świata, a woje miejsce stałe pod którym jest zarejestrowana spółka mieć w Warszawie. W Optioffice odbeiramy pocztę , maile, pomagamy komplektować dokumnety, a także rejestrujemy firmy w KRS, ZUS , US, GUS i CEIDG, organizujemy wsparcie księgowe, prawne oraz przekeirowujemy pocztę i przesyłki na wskazany przez Państwa adres. Zapraszamy do kontaktu.
ODPOWIEDZ