Bramy przesuwne

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Daść

Bramy przesuwne

Post autor: Daść »

Jakie napędy do bram przesuwnych warto brać pod uwagę? A może lepiej zrobić bramę skrzydłową? Jaka brama lepiej sprawdzi się zimą gdy jest dużo śniegu? Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Bramy przesuwne

Post autor: mila87 »

Nowoczesne działania w obrębie bram to coraz nowsze propozycje, które w stu procentach będą spełniać wszelkie pomysły. Warto zatem wiedzieć w którym kierunku idą nasze potrzeby. Polecam zatem sprawdzić https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-a ... y-wjazdowe gdzie znajdziesz ciekawy automat do bramy w stylu smart home, który zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania.
Henłyk

Re: Bramy przesuwne

Post autor: Henłyk »

Jeśli chodzi o bramę przesuwną/skrzydłową, to wszystko zależy od preferencji. Ja wolę przesuwne, bo zajmują miejsce tylko przy ogrodzeniu. Jeśli chodzi o dużą ilość śniegu to i tak będzie trzeba odśnieżyć, żeby wygodnie korzystać z bramy, natomiast najlepiej sprawdzą się napędy od BFT - mają system, który dopasowuje moc siłownika do warunków, dzięki czemu działają tak samo dobrze zimą, jak i latem. To przekłada sie także na wolniejsze zużywanie się napędu.
Rafał7

Re: Bramy przesuwne

Post autor: Rafał7 »

Dzień dobry! Czy ktoś z Was miał doświadczenie z wózkami jezdnymi do bram przesuwanych https://kamar-kola.pl/wozki-profile-rol ... zesuwnych/? Potrzebuję takiego do mojego projektu, ale nie wiem, jaki model będzie najlepszy.
ODPOWIEDZ