Czyste powietrze w domu

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
danislawa_62
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 3:49

Czyste powietrze w domu

Post autor: danislawa_62 »

Cześć. Zastanawiałam się niedawno nad zainwestowaniem w rekuperator. Nawet znalazłam ofertę Centrum Rekuperacji, czyli firmy, która zajmuje się montażem. Pytanie tylko, czy taka technologia jest faktycznie opłacalna?
Awatar użytkownika
Marika-80
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 7:09

Re: Czyste powietrze w domu

Post autor: Marika-80 »

Moim zdaniem tak, bo powietrze w domu jest dzięki temu o wiele czystsze. Co do Centrum Rekuperacji, to jak najbardziej polecam zlecić im montaż. Świetnie znają się na takich technologiach i fachowo też doradzają.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Czyste powietrze w domu

Post autor: mila87 »

Ważne w kwestiach dbałości o czystość powietrza jest zapoznanie się z wszelkimi i potrzebnymi informacjami, które mogą pozwolić na ich skuteczną redukcję. Dlatego też redukcja LZO jest możliwa dzięki http://zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe-do- ... etrza.html i informacjom tam zawartym. Na pewno warto się z nimi zapoznać i dowiedzieć co i jak. To najlepsze źródło informacji i działań z tym związanych.
miśka

Re: Czyste powietrze w domu

Post autor: miśka »

Czyste powietrze jest tak samo ważne w domu, jak i na zewnątrz. Zdecydowanie trudniej zmienić jakość tego drugiego, ale musimy działać. Na stronie http://smogowicze.pl/ o smogu i tematach z nim związanych dużo się dowiedziałam. Każdy z nas powinien mieć taką wiedzę i jednocześnie świadomość problemu jaki wszyscy mamy.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: Czyste powietrze w domu

Post autor: lampeczka »

fajna opcja na zapewnienie sobie czystego powietrza jest kupno porzadnego oczyszczacza :) https://metrox.eu/pl/122-nawilzanie-i-oczyszczanie tutaj zamowilismy :) maja tez nawilzacze jakby ktos potrzebowal

zoraki r1 mod. k-10
ODPOWIEDZ