Firma do pomp ciepła

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Agarka
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:14

Firma do pomp ciepła

Post autor: Agarka »

Jeżeli zastanawiacie się nad ogrzewaniem w postaci pomp ciepła to tak – to się naprawdę opłaca. Firma https://gejzer.com/ od wielu lat zajmuje się tym profesjonalnie i na swoim koncie mają setki zrealizowanych projektów i zleceń. Podejmą się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania! Sprawdź ich ofertę i skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów.
Ale to boli, gdy człowiek nagle zobaczy, kim jest naprawdę.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Firma do pomp ciepła

Post autor: nadia »

Opłaca się bardzo , ale koszt początkowy niestety nie na moją kieszeń. Biorę więc pod uwagę inne sposoby na obniżenie kosztów ogrzewania. Rozglądałam się za różnymi rozwiązaniami i chyba bufor z wężownicą byłby optymalnym na daną chwilę. Zasobnik taki przede wszystkim wyeliminowałby zużycie opału bez potrzeby, ponieważ magazynuje ciepło i uwalnia w odpowiednim momencie. Co za tym idzie, nie dojdzie również do przegrzania kotła, a więc urządzenie sprzyja też bezpieczeństwu.
Awatar użytkownika
grandeKorzen
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 17:35

Re: Firma do pomp ciepła

Post autor: grandeKorzen »

Świetnie, że pojawiło się tu tyle ofert. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Przyda się to wielu osobom z tego forum.
Zrozpaczona, nieprzewidywalna zabójczyni to jedno, a zrozpaczona, nieprzewidywalna królowa to coś zupełnie innego.
Awatar użytkownika
Ligosko
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:05

Re: Firma do pomp ciepła

Post autor: Ligosko »

Na dzień dzisiejszy na pewno poważnie wziąłbym pod uwagę firmę https://jkprojekt.pl/ o której słyszałem od kilku osób w pozytywnym świetle. Tylko w pozytywnym świetle jako o ekipie solidnej, dokładnej i z dużym doświadczeniem. Posługują się tylko dobrym sprzętem sprawdzonych marek.
ODPOWIEDZ