Marketing dla deweloperów

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Kamił

Marketing dla deweloperów

Post autor: Kamił »

Zastanawiam się jak to z tym rynkiem mieszkań tak na prawdę jest. Bo czy marketing deweloperów przy obecnej sytuacji na rynku mieszkań jest potrzebny? Co mam na myśli. Ostatnio rozglądałem się za mieszkaniem i jestem w pewnym stopniu skonsternowany. Z jednej strony ceny mieszkań są już wywindowane a i tak dalej rosną. Ponad to jak się pytałem to już w części inwestycji przed ogłoszeniem oficjalnej sprzedaży już są wykupione mieszkania. Przez to zacząłem się zastanawiać jak to jest. Czy taki marketing to nie jest coś więcej niż wyłącznie reklama. Może jest to jakiś rodzaj pokłębionej strategii do jakich potencjalnych odbiorców dana inwestycja ma trafić. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 58
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:24

Re: Marketing dla deweloperów

Post autor: honorata »

Ja przy ostatniej inwestycji postawiłam na wiedzę i doświadczenie agencji http://cotojestcontentmarketing.pl/ . Ci od lat siedzą w content marketingu, więc poprzez artykuły branżowe docierali do szerokiego grona odbiorców. Takie treści zawierały lekką reklamę wzmacniającą pozycję na rynku jak i budujące zaciekawienie nową inwestycją, co przełożyło się na szybszą sprzedaż lokali.
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: Marketing dla deweloperów

Post autor: irmina »

Moim zdaniem obecnie warto przede wszystkim postawić na działania promocyjne w sieci, bo to pozwala szybko dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Może nie deweloperkę, ale moją aptekę, pomysłowo na tym polu wypromowała agencja http://pharmar.pl/ . Działali różnymi technikami marketingu internetowego w czym się specjalizuję. Poznali moje oczekiwania, konkurencję i to dało im pomysł na to by to od mojej marki klienci zaczynali poszukiwania.
ODPOWIEDZ