Meble do kuchni na wymiar

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Cezaria86
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2020, 20:43

Meble do kuchni na wymiar

Post autor: Cezaria86 »

Cześć! Wymarzyłam sobie meble kuchenne według własnego pomysłu, bo w żadnym salonie meblowym nie mogę znaleźć nic, co by mi się spodobało. Polecicie mi jakąś firmę wykonującą meble kuchenne na wymiar?
Awatar użytkownika
Mina-96
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2019, 4:46

Re: Meble do kuchni na wymiar

Post autor: Mina-96 »

Miałam podobny problem. Przejechałam pół Warszawy i nic. Mogę polecić Ci firmę fcts.pl, bo moim zdaniem mają najlepszą ofertę. Szybko realizują zamówienia, a ich meble są fantastycznie wykonane. Na pewno posłużą Ci na długie lata :)
Stanaś

Re: Meble do kuchni na wymiar

Post autor: Stanaś »

Nawet mała kuchnia może być nowoczesna i funkcjonalna. Sama w domu posiadam niewielką kuchnie i muszę przyznać, że sama raczej nie poradziłabym sobie z jej urządzeniem tak aby była wygodna. Dobrze jest skorzystać z opcji zaprojektowania mebli na wymiar - projektant będzie w stanie doradzic, jak wycisnąć z tej kuchni wszystko.
Meble kuchenne kupowałam w Leroy Merlin - jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonali ponieważ mebelki prezentują się bardzo luksusowo i kuchnia poprzez zastosowanie jasnych materiałów wygląda na o wiele większą niż jest w rzeczywistości. No i mieści się w niej wszystko co mi potrzebne do gotowania ;)
Jeśli spędzasz w tym pomieszczeniu dużą ilość czasu warto jest zainwestować w coś porządnego.
W sklepie mają również serie mebli premium. WYbierz się i się dopytaj.
Wybrałam poniższą serie:
Obrazek

qmax unihokej
ODPOWIEDZ