Montaż instalacji elektrycznej - jaka firma?

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Montaż instalacji elektrycznej - jaka firma?

Post autor: Martyna »

Jak wybrać odpowiednią ekipę do tego zadania?
Tutaj https://www.awconstruction.pl/oferta/mo ... ktrycznej/ widziałam, że piszą więcej o tym, jak wygląda taki montaż instalacji elektrycznej.
Może ktoś z was ostatnio robił u siebie remont i podpowie coś więcej o tym, jak to właściwie wszystko wygląda w praktyce?
Chętnie dowiem się czegoś więcej zwłaszcza o tym, czy szukać osobno elektryka, czy zatrudnić firmę, która ma w ofercie usługi elektryka.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Montaż instalacji elektrycznej - jaka firma?

Post autor: Bingo »

mnie akurat ciężko się wypowiedzieć na ten temat - ale mój mąż zajmuje się takimi rzeczami. Wielokrotnie podkreśla,że bardzo ważny jest wybór odpowiedniego osprzetu elektrycznego - zazwyczaj kupuje go w jednej hurtownii elektrycznej. Ostatnio kupował rozdzielnice podtynkowe hager ,ktorych jakosc sobie bardzo chwali - uchronią skutecznie cała instalacje i urządzenia elektryczne przed przepieciami czy pożarem.

motions
Awatar użytkownika
martyna7873
Posty: 125
Rejestracja: 13 gru 2019, 12:32

Re: Montaż instalacji elektrycznej - jaka firma?

Post autor: martyna7873 »

Wszystko, co jest Ci potrzebne możesz znaleźć na stronie https://sklep.elektrospark.pl/ Moim zdaniem jest to świetny sklep elektryczny, z którego usług mogą skorzystać osoby prywatne, ale i również firmy, które na co dzień zajmują się różnymi pracami związanymi z instalacjami elektrycznymi.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Montaż instalacji elektrycznej - jaka firma?

Post autor: mała mi »

Nam przyłącza elektryczne wrocław wykonywała firma https://elektryk24wroclaw.pl/przylacza-elektryczne/. Zrobili wszystko według planu i przede wszystkim skończyli w terminie. Takich specjalistów warto polecać, żeby następni klienci skorzystali. Wiadomo, że teraz można różnie trafić.
Adaś5555

Re: Montaż instalacji elektrycznej - jaka firma?

Post autor: Adaś5555 »

Jeśli chodzi o montaż instalacji elektrycznej to niestety jest to na tyle rozbudowany temat, że raczej nie obejdzie się bez pomocy fachowca. Pewnie bedzie też potrzebny zakup odpowiedniego sprzętu, w tym aspekcie pomocna może się okazać hurtownia elektryczna która zazwyczaj oferuje niższe ceny niż tradycyjne sklepy elektryczne.
ODPOWIEDZ