Odśnieżarka

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
kasztan
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:24

Odśnieżarka

Post autor: kasztan »

Zima coraz bliżej więc co roku ten sam dylemat. Kto będzie odśnieżał chodnik pod domem i podjazd... Mam dosyć biegania z łopatą do śniegu. Myślę, że sensownym rozwiązaniem będzie zakup odśnieżarki np. od https://www.stiga.pl/ . Kto posiada taki sprzęt? Jakie parametry wybrać? Lepsza będzie odśnieżarka spalinowa czy akumulatorowa?
Awatar użytkownika
magdalena43
Posty: 63
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:59

Re: Odśnieżarka

Post autor: magdalena43 »

Widzimy go każdego dnia, gdy wychodzimy z domu i jedziemy do pracy / po zakupy czy z dziećmi do szkoły - podjazd. Możebyć wizytówką domu, ale może też przysparzać nie najmilsze skojarzenia, jeśli nie jest odpowiednio zadbany i poddawany okresowym pracom konserwacyjnym. Dlatego tak ważne jest czyszczenie podjazdu. Nie jest to praca skomplikwana, jeśli przestrzegamy kilku ważnych zasad postępowania. Najpopularniejszym sprzętem do zastosowania przy tego typu pracy jest oczywiście myjka ciśnieniowa. Odpowiednie ciśnienie gwarantuje pożądaną skuteczność pracy. Ale jak przy większości prac trzeba uważać. W tym przypadku - aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni przez dobór zbyt wysokiego ciśnienia. Jeśli nie czujemy się na siłach to możemy zlecić przeprowadzenie tych prac profesjonalnej firmie.
ODPOWIEDZ