ogrzewanie

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
lolol4

ogrzewanie

Post autor: lolol4 »

Uważam, że lepiej postawić na profesjonalne ogrzewanie. Może to być na przykład ogrzewanie podłogowe. Koniecznie poczytajcie o takiej opcji jak maty grzewcze szczecin: http://ewol-ogrzewanie.pl/maty-grzejne-devi/ . Gwarantuję, że to będzie dobry wybór.
Mirkuś

Re: ogrzewanie

Post autor: Mirkuś »

Ogrzewanie gazem jest naprawdę dobrym wyborem. Przez trzy lata użytkowania padł mi tylko kompensator do gazu, co na szczęście nie jest drogą częścią. Ogrzewanie nie dość, że ekologiczne to do tego naprawdę tanie w eksploatacji. Można zaoszczędzić sporo dzięki takiej instalacji. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby zaoszczędzone pieniądze chować przed żoną! :D
Margaretł

Re: ogrzewanie

Post autor: Margaretł »

My ogrzewamy nasz domek ekogroszkiem :) wymieniliśmy piec bo stary nie dawał już rady i teraz jest nam cieplutko . Opał zamawiamy z https://sobianek.pl/ mają tam bardzo fajne ceny i można kupować w mniejszych ilościach na woreczki :) a dostawa jest zawsze na czas
evinor

Re: ogrzewanie

Post autor: evinor »

Myślę, że warto przerzucić się na pellet. Takie ekologiczne rozwiązania bardzo fajnie się sprawdzają. Plusem jest to, że że można taki opał zakupić online. Tutaj https://epellety.pl sobie zerknijcie. Zamówienie zostanie dostarczone na wasz adres. Pellet Olimp bardzo dobrze się sprawdza. Poczytajcie sobie o nim.
ODPOWIEDZ