Osłony okienne Warszawa

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
adelajda93
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2020, 4:48

Osłony okienne Warszawa

Post autor: adelajda93 »

Cześć :) Poszukuję sprawdzonej firmy zajmującej się montażem osłon okiennych. Polecicie mi kogoś z Warszawy? Interesuje mnie zamontowanie rolet dzień noc.
Awatar użytkownika
hiacynta_91
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 14:19

Re: Osłony okienne Warszawa

Post autor: hiacynta_91 »

Montażem moich rolet zajmowali się panowie z sunprotection.pl. Szybko i sprawnie im poszło, więc polecam tę firmę. Rolety sprawują się świetnie, a cena za usługę była zaskakująca niska moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Osłony okienne Warszawa

Post autor: ariadna »

Przeróżne osłony okienne jak rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, plisy czy rolety rzymskie znajdziecie w Iskra Rolety http://www.iskrarolety.pl z Pruszkowa. My zdecydowaliśmy się na rolety materiałowe Fantazja Lux i to był dobry wybór, fajnie nam służą, są bardzo porządnie wykonane, mają zarówno wysokiej jakosci materiał jak i mechanizm sterujący, działają bezproblemowo. Sprawdźcie sobie szczegóły na stronie internetowej firmy.
Awatar użytkownika
JoanCrop
Posty: 21
Rejestracja: 27 sty 2020, 13:30

Re: Osłony okienne Warszawa

Post autor: JoanCrop »

Lepiej sprawdzają się rolety zewnetrzne. Szczególnie jak sa takie upały jak w ostatnich dniach. Rolety wewnętrzne niewiele dają, bo samo okno się nagrzewa. My jak robiliśmy nowe okna, to decydowaliśmy się od razu na rolety zewnetrzne. Jedna instalacja i dużo więcej korzyści. Tak nam doradzono w Sampre i tak zrobiliśmy. Po czasie stwierdzam, że to była sprawdzona opcja.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Osłony okienne Warszawa

Post autor: ragatara »

Myślę, że wybór tego należy tylko i wyłącznie do nas, jedynie dana firma można nam coś doradzić. Ja w ostatnim czasie długo zastanawiałam się jakie rolety wybrać do mieszkania i dzięki firmie https://dark-roll.pl/ udało mi się to zrobić. Nie zawsze mamy pojęcie o wszystkim, dlatego też trzeba się doradzać.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Osłony okienne Warszawa

Post autor: elzbieta »

Bardzo fajnie się sprawdzają żaluzje fasadowe. Nie tylko łanie się prezentują, ale również są praktyczne. Świetnie bowiem chronią przed słońcem czy też podglądaczami. Pomyślcie o tym. Tutaj https://grako.pl/do-domu/zaluzje-fasadowe/ sobie zerknijcie. Bardzo fajnie się sprawdzają w firmach, biurowcach oraz domach.
Awatar użytkownika
magdalena43
Posty: 63
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:59

Re: Osłony okienne Warszawa

Post autor: magdalena43 »

Gdy decydujemy się na remont powinniśmy pamiętać o wielu istotnych rzeczach które na pierwszy rzut oka są nieoczywiste, jak np instalacje elektryczne czy instalacje sanitarne. Najczęstszą przyczyną wymiany tej pierwszej jest upływ czasu. Zużyte i niesprawne kable elektryczne tracą nie tylko na użyteczności, ale potencjalnie mogą także stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Wymiana instalacji elektrycznej to praca zdecydowanie dla specjalistów elektryków, niebezpieczeństwo wynikające z pracy z prądem elektrycznym jest bardzo znaczne i należy bezwzględnie uważać, aby bez odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia nie próbować samodzielnych manipulacji przy okablowaniu. Nietrudno stwierdzić, że montaż kabli elektrycznych to zadanie nie dla laika. Podobnie, choć już nie tak niebezpiecznie sprawa wygląda w przypadku instalacji sanitarnych, chyba że mamy na myśli instalacje gazowe, które również są częścią "większego" organizmu. W pełni sprawna klimatyzacja czy wentylacja są rzeczami, które znacząco ułatwiają nam codzienne życie. Na rynku jest wiele firm które wykonują przegląd instalacji sanitarnych. Należy pamiętać, że ich przegląd powinien być wykonywany przed odpowiednich specjalistów posiadjących stosowne pozwolenia do wykonywania tego typu prac. Ich przegląd powinien odbywać się w miarę możliwości w regularnych odstępach czasu, co pomoże zapobiec ewentualnym niebezpieczeństwom jakie mogą wynikać z braku ich przeglądu.
ŁUNKA

Re: Osłony okienne Warszawa

Post autor: ŁUNKA »

To ja w takim razie mogę polecić Ci plisy okienne Nafi :) Zerknij sobie do nich na stronę: https://www.plisa.sklep.pl/ To jest bardzo praktyczne rozwiązanie. A do tego po prostu fajnie wyglądają w oknach. Sama je mam i jestem z nich naprawdę zadowolona.
ODPOWIEDZ