Salon płytek ceramicznych

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Salon płytek ceramicznych

Post autor: Celina »

Wspólnie z mężem staramy się sporo remontować własnymi rękami, jednak jeśli chodzi o kafelkowanie, to postawiliśmy na specjalistę i to on będzie u nas kładł płytki. Znaleźliśmy salon płytek ceramicznych Cerdesign https://cerdesign.pl w którym mają w rewelacyjnej cenie płytki (kuchenne i łazienkowe) :)
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Salon płytek ceramicznych

Post autor: anka90 »

Wybór płytek jest naprawdę duży i ciężko jednoznacznie stwierdzić, jakie będą najlepsze. Polecam rzucić okiem na ofertę firmy https://www.twojelazienki.pl/ceramika-color.html . Moim zdaniem wybór jest duży więc może i Wy znajdziecie coś dla siebie. Znajdziecie tam płytki różnych producentów, w bardzo przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Salon płytek ceramicznych

Post autor: wiktorwektor »

Obecnie inspiracji najlepiej szukać online, wspaniałe aranżacje łazienek widziałem na https://www.cermag.com.pl/ . Łazienki powinna mieć również niespotykany klimat, tam również można dużo zyskać grając np. światłem. Podoba mi się kolorystyka ceramiki firmy Cermag, sporo wzorów do wyboru i prawie wszystkie od razu trafiły w moje gusta. Wszystko jest również bardzo proste w utrzymaniu czystości, co w przypadku łazienki ma ogromne znaczenie.
ODPOWIEDZ