Stolarka aluminiowe

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Alufasada

Stolarka aluminiowe

Post autor: Alufasada »

Budujesz dom, a może remontujesz stary? Dobrze trafiłeś! Mamy tu rozwiązania z aluminium i szkła, które koniecznie powinny znaleźć zastosowanie w nowatorskich, ekologicznych i energooszczędnych domach. Firma Matmony Marcin Matczak ma swojej szerokiej ofercie energooszczędne okna aluminiowe wielkopołaciowe, którymi możesz przeszklić cała fasadę chociażby salonu. Widok przez tak duże okna z nisko-profilowymi ościeżnicami to marzenie, które dzisiaj jest w zasięgu Twoich możliwości. Nie wahaj się, cenowo są konkurencyjne w odniesieniu dla tych z plastiku i mają zdecydowanie lepszy współczynnik przenikalności cieplnej, co w perspektywie czasu pozwoli na obniżenie kosztów eksploatacji. Mamy również drzwi balkonowe i tarasowe rozwierne, przesuwne i harmonijkowe. Możesz wybierać rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Twoim domu. Niezbędne również będą aluminiowe drzwi wejściowe antywłamaniowe z izolacją przewyższającą normy unijne. Kolor, który będzie współgrał z elewacją wybierzesz z szerokiej palety RAL. Nie możemy zapomnieć o żaluzjach okiennych, które w okresie zimowym pozwolą na zatrzymanie energii cieplnej w pomieszczeniu, a latem nie wpuszczą do środka zbyt wiele słońca i utrzymają odpowiednią temperaturę w pokojach. Mamy też lekkie ścianki działowe na bazie aluminium, które będziesz mógł przestawiać, kiedy znudzi Ci się rozmieszczenie pokoi. Na pewno w przyszłości będziesz chciał zbudować ogród zimowy, albo altanę. Tu też możemy zaproponować swoje rozwiązania i wykonać na zamówienie w oparciu o Twój projekt każdy obiekt. Zapraszamy do współpracy, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.
sonia9933

Re: Stolarka aluminiowe

Post autor: sonia9933 »

Ja akurat dość długo szukałam dobrego producenta okien, który wstawi je do nowego domu. Po długich poszukiwaniach wybór padł na Drutex, ponieważ mają dobre opinie wśród klientów, czytałam o ich oknach i chwalili je. Mam nadzieję, że okna, które zamówimy okażą się solidne i stylowe, takie jakich szukałam. Sprawdźcie też je sobie!
Robert

Re: Stolarka aluminiowe

Post autor: Robert »

A widzieliście ofertę Fakro i ich okna innoview? to nowoczesne i innowacyjna konstrukcja - okna są drewniano - aluminiowe. Rdzeń drewniany - od zewnątrz pokryty okładziną aluminiową, do środka pomieszczeń skierowana jest drewno. Pięknie to wygląda, okna są super trwałe, odporne na niekorzystne czynnik, energooszczędne. Występują w wielu kolorach więc można wybrać coś idealnie dla siebie.
ODPOWIEDZ