Tanie i ładne meble

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
eugenia1996
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2020, 0:21

Tanie i ładne meble

Post autor: eugenia1996 »

Hej wam! Jak myślicie, trudno jest znaleźć ładne i jednocześnie tanie meble kuchenne na wymiar? Według mnie tak, bo ofert nie brakuje, a wystarczy tylko poszukać sprawdzonego i polecanego producenta. Zresztą według mnie zdecydowanie lepiej jest zamawiać takie wyposażenie właśnie od producentów, bo mamy wtedy większą pewność, że jakość jest w porządku, prawda?
Halińka

Re: Tanie i ładne meble

Post autor: Halińka »

Jak szukacie meble w drewnie to polecam sklep Ludwik styl. Niedawno skoczyłam w przedpokoju, sypialnie i salonie remont. Dla siebie znalazłam sporo drewnianych meble w różnych kolorach na tą internetową stronę https://ludwikstyl.com/pl. Wygadają wyjątkowo i przytulnie. Polecam!!!
Maślińska

Re: Tanie i ładne meble

Post autor: Maślińska »

Zerknijcie sobie na meble Borys, to seria mebli salonowych i do sypialni. Fajnie urządzić wnętrza w jednym stylu, tworząc spójną całość. Są dostępne w dwóch odcieniach drewna - jaśniejszym i ciemniejszym. Może wpadną Wam w oko :) Ceny mają naprawdę w porządku.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Tanie i ładne meble

Post autor: anitka12 »

W sumie to na tym właśnie zależy przy wyborze mebli. Chociaż ja bym jeszcze dodała do tego, że dobrze żeby meble były tanie, ładne i też solidne. Wtedy będzie idealnie. Dlatego zwróciłam uwagę na meble białystok , gdzie różnego rodzaju meble można wybrać bez problemu. Jest w czym wybierać.
Lućka

Re: Tanie i ładne meble

Post autor: Lućka »

Myślę ,że wiele zależy od tego jaki charakter mają mieć te meble.Zanim jednak kupujemy meble mamy remonty do wykonania.Ostatni nasz remont to na prawdę gruntowny remont z wymianą podłóg i drzwi. W sklepie Belpol w galerii Franowo w Poznaniu, najpierw uzyskaliśmy na prawdę fachowa poradę a później dokonaliśmy zakupu.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Tanie i ładne meble

Post autor: DAMKA »

Do tanich i ładnych dodałabym jeszcze to, żeby były wytrzymałe i bardzo dobrej jakości. Kwestia teraz takie znaleźć. Warto na takie poszukiwania wybrać się do tk maxx meble . Myślę, że nie będziecie zawiedzeni wyborem. Generalnie ja lubię wybierać duże centra handlowe, gdzie są różne sklepy do wyboru.
łądna

Re: Tanie i ładne meble

Post autor: łądna »

Mi marzyły się meble wykonane na wymiar. Znajoma poleciła mi ofertę firmy https://meble-darpol.pl/oferta . Postarali się i zaprojektowali piękny komplet do salonu oraz kuchni połączonej z jadalnią. Meble są niepowtarzalne i idealnie dopasowane wymiarowo do przestrzeni. Jestem zachwycona.
Żaneta

Re: Tanie i ładne meble

Post autor: Żaneta »

Jak dla mnie, to wszystkie te meble oferowane przez sklepy są tak naprawdę na jedno kopyto. Różnią się kolorami i lekkimi modyfikacjami poszczególnych modeli. Od jakiegos czasu meble i reszte dodatków zamawiam na http://www.edinos.pl Musze przyznac, że jestem zadowolona.
Titana
Posty: 439
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Tanie i ładne meble

Post autor: Titana »

Tanie i ładne meble z pewnością się znajdzie, ale zapomina się o jeszcze jednym aspekcie - trwałość. Można mieć tanie i ładne meble, ale kiepskiej jakości, albo ładne i trwałe meble, ale wcale nie tanie. Czy możliwe są tanie i trwałe meble, nie wiem, może ktoś ma w tym doświadczenie.
ODPOWIEDZ