Zużyte meble i sprzęt AGD

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Marysia80
Posty: 15
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:07

Zużyte meble i sprzęt AGD

Post autor: Marysia80 »

Zawsze miałam problem z pozbyciem się starych, niepotrzebnych mebli i sprzętu AGD. Najczęściej składowałam je w piwnicy. Dowiedziałam się jednak, że istnieją firmy, które oferują opróżnianie strychów, mieszkań i piwnic, jedną z nich jest RAFLEN ( https://raflen.com.pl/oproznianie-piwnic-i-strychow )
Przyjechali, zabrali, wywieźli - wszystko szybko i sprawnie. Naprawdę super sprawa.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2019, 13:24

Re: Zużyte meble i sprzęt AGD

Post autor: nosleep »

Niestety większość z nas ma ten nawyk, że gromadzimy wszystko jak popadnie bo "może się jeszcze przyda" a po latach strych pęka w szwach. Jeśli chcecie pozbyć się zalegającego na strychu dobytku i szukacie firmy, która oferuje sprzątanie strychów w Krakowie to zerknijcie na ofertę ekipy z DPR. To fachowcy, którzy pomogą Wam szybko i sprawnie uporać się z zagraconym pomieszczeniem a także zajmą się wywozem i utylizacja staroci. Zlecone prace wykonują bardzo szybko i są solidni. Poza tym ich usługi sa w bardzo konkurencyjnych cenach.
Awatar użytkownika
PanDom
Posty: 7
Rejestracja: 10 paź 2019, 17:35

Re: Zużyte meble i sprzęt AGD

Post autor: PanDom »

A czy ktoś z was wie, jak usunąć plamy na meblach skórzanych? Czytałem, że pomaga silny detergent lub alkohol metylowy, ale nie wiem czy to prawda... czy ktoś z Was ma jakiś sprawdzony sposób? Będę wdzięczny za podpowiedzi
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Re: Zużyte meble i sprzęt AGD

Post autor: Trompka11 »

Co w tym dziwnego? Przecież każdy sprzęt ma swoją określoną żywotność. Jeśli coś się zniszczyło, to faktycznie lepszą opcją może być zakup nowej sztuki. Ja bym jednak Wam radził, byście zawsze zaczynali zakupy od sprawdzenia takich zestawień jak https://zestawienie.pl/category/agd/ Na tej podstawie będziecie w stanie oszczędzić spore kwoty na zakupach sprzętów domowych.
ODPOWIEDZ