Alternatywa dla fotelika

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
żana032

Alternatywa dla fotelika

Post autor: żana032 »

Hej! Szukam jakiejś fajnej opcji, jeśli chodzi o alternatywę dla fotelika dla mojego dziecka. Jest to 10-cio latem i zastanawiam się nad pasami Smart Kid Belt, ponieważ są bardzo popularne. Może ktoś ich używa? Mam nadzieję, że będziecie mogli mi coś polecić!
julkaż321

Re: Alternatywa dla fotelika

Post autor: julkaż321 »

Smart Kid Belt jest w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem, bezpieczny i można go zabrać do torebki więc nie ma problemu z noszeniem fotelika. Można sprawdzić testy zderzeniowe, wypada bardzo dobrze, w 100% bezpieczny.
żonka3211

Re: Alternatywa dla fotelika

Post autor: żonka3211 »

No jeśli chodzi o alternatywy dla fotelików dziecięcych to ja również polecam skorzystać z możliwości jakie dają pasy https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 Nie tylko kosztują niewiele ale także mają wszelkie dopuszczenia i atesty. Najważniejsze to że zawsze możesz je mieć pod ręką bo są bardzo poręczne o czym przekonasz się kupując je.
ODPOWIEDZ