Białe buty

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Szarlin-94
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2023, 17:59

Białe buty

Post autor: Szarlin-94 »

Jakie macie sposoby na to, żeby dbać o białe buty? Mam kilka par, które niestety lekko pożółkły, przede wszystkim na gumowych podeszwach, a buty są same w sobie w naprawdę dobrym stanie, więc szkoda byłoby mi je wyrzucać. Z tego co kojarzę, to są jakieś farby do butów, odświeżające kolor. Interesowałaby mnie biała farba do butów, polecacie jakąś? :)
lbekeax

Re: Białe buty

Post autor: lbekeax »

Moim patentem na doczyszczenie białych butów jest, uwaga... wypranie ich w pralce z białymi ręcznikami. Piorę zazwyczaj w 30 stopniach, małe wirowanie i jeszcze nigdy z samymi butami nic sie nie stalo, a wszelkie plamy zeszly!
Bartłomiej31

Re: Białe buty

Post autor: Bartłomiej31 »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://butybuty.pl , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z tanimi i modnymi butami damskimi, męskimi oraz dziecięcymi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ