Gdzie kupić wózek dla dziecka?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Alojza
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2019, 5:49

Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Alojza »

Witam wszystkie mamy ;) Szukam poleceń wózków dla dzieci. Chciałabym znaleźć dobry wózek 2 w 1, głęboko-spacerowy, dla chłopca. Fajnie, gdyby był w miarę tani, ale chcę przede wszystkim, żeby był wygodny dla mnie i dla malucha.
Awatar użytkownika
adamina
Posty: 8
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:01

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: adamina »

Zobacz sobie wózki na umalucha.pl, mają duży wybór, wózki od polskich producentów, przyjemne ceny i wygodną stronę internetową. Mnie zaskoczyła też tak szybka dostawa. Polecam.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Kamilla36 »

A ja polecam poszukać jakiegoś dobrego używanego - można znaleźć takie w stanie idealnym.
___
http://twoj-materac-sprezynowy.pl/
Awatar użytkownika
MiSullivan1992
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 9:18

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: MiSullivan1992 »

Z doświadczenia powiem tak - najlepiej wybrać się do sklepu stacjonarnego i "przymierzyć się" do konkretnego wózka. Sprawdzić, czy nam odpowiada. Czy ma skrętne koła. Czy budkę można ustawić przodem i tyłem do kierunku jazdy. Czy wózek nie jest ciężki. A potem możesz spokojnie poszukać w internecie wózka, który najbardziej przypadł Ci do gustu. W internecie zazwyczaj jest taniej. Pamiętaj, że wózek kupujesz na dłuższy czas, dlatego tak ważne jest, aby odpowiadał Tobie możliwie jak najbardziej. Sama kiedyś kupiłam wózek z polecenia, bez wcześniejszego wypróbowania go i wiesz co, zawiodłam się. Wózek mi w kilku kwestiach, dość istotnych, nie odpowiadał. Sprzedałam go najszybciej, jak tylko było to możliwe.

Milena,
wywóz odpadów w kontenerach Poznań
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: nerwa »

Teraz lepiej sklepów stacjonarnych nie odwiedzać a jak chce wypróbować wózek to zamów sobie go do domu, u x-landera to nic nie kosztuje a dokładnie go sobie obejrzysz i jak się nie spodoba odeślesz
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: walicka »

W dzisiejszych czasach to zdecydowanie najlepiej zamówić wózek online. Tutaj https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... -spacerowe przeglądam sobie właśnie głębokie spacerówki. Szukam czegoś dla synka, już jest wystarczająco duży by zamienić gondolowy wózek na spacerówkę. Szczególnie, że teraz coraz cieplej się robi.
Awatar użytkownika
olga_11
Posty: 13
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:18

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: olga_11 »

A sprawdzałaś u https://bobowozki-poznan.pl/ ? W ofercie mają wysokiej klasy wózki w zróżnicowanych cenach, więc każdy pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Kupicie tam również komfortowe foteliki dla dziecka czy nosidełka samochodowe.
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: JuliaBed »

Można też zamówić online- w obecnej sytuacji to chyba najbezpieczniejsza opcja:) Ja tam zamawiałam swojego anexa i jestem z niego zadowolona! Dostawa szybka a wózek dokładnie taki jak w ofercie:)

tm en 300
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: patra »

Tak, masz rację, dobrze że jest teraz taka opcja bo lepiej nie wychodzić z domu bez pilnej potrzeby zwłaszcza w ciąży. Ja też swojego silver crossa surf zamawiałam online, nie zawiodłam się bo na żywo jeszcze lepiej się prezentuje niż na zdjęciach. Jest zrobiony z luksusowych materiałów.
Obrazek
Awatar użytkownika
noatka
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2020, 14:32
Kontakt:

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: noatka »

tutaj mozna poczytac o wozkach
http://www.blog-dziecka.pl/jaki-wozek-d ... byc-drogi/
trzeba pomyslec czy potrzebujesz wozek cy spacerówka
ubranka dla dzieci
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 14:15

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Amela22 »

Najlepiej poszukać jaki model Cię interesuje i sprawdzić gdzie jest dostępny;) my zdecydowaliśmy się na anex l/type i jestem bardzo zadowolona. Wózek wygodny, lekko sie prowadzi, jest łatwy w obsłudze i poręczny.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Bingo »

Poza takim wózkiem warto zakupić odpowiednie ubranka. Myslę ,że warto przejrzeć kilka ofert porównać je i wybrać najlepsze dla siebie produkty na wyprawkę. Tutaj https://www.coolmama.pl/ znajdziecie wszystko co potrzeba aby przygotowac się na powitanie nowego członka rodziny. Polecam zwłaszcza że są to produkty pochodzenia polskiego :)
Awatar użytkownika
Michalin4
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:12

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Michalin4 »

Zgodzę się z tym, że warto zrobić w sklepie przymiarkę takiego wózka, my też kilka wózków odrzuciliśmy zanim trafiliśmy na odpowiedni model. Można potem go szukać w internecie taniej, my jednak braliśmy od ręki wózek Euro-Cart model spin, bo od razu córci się spodobał i powiedziała, że to jej wózek :D i z biegiem czasu jesteśmy zadowoleni, także osobiste zakupy polecam bardzo, nie zawiedziecie się wtedy.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: xixia »

ja kupuje tradycyjne w sklepach stacjonarnych :) teraz czekam własnie na dostawę modelu AXO z firmy Cavoe, ma się pojawić na dniach :) już go zamówiłam i teraz czekam na info kiedy dotrze :) zdecydowałam się ze względu na funkcjonalność, wygląd i kompaktowość. Ma mocne koła z całorocznym bieżnikiem, niezawodną amortyzację.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: anuta439 »

Przyjaciółka mojej córki chce kupić wózek dla noworodka i stoi prze dylematem - nowy czy używany. Osobiście polecam jej jakiś markowy, ale używany. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
komorimas
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:22

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: komorimas »

Na pewno i w Twoim mieście jak w każdym są specjalne sklepy zajmujące się sprzedażą tylko takich produktów. Warto jest pojechać właśnie tam


________________________
usługi hydrauliczne łódź
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:11

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Olkka »

Zależy jaki chcesz wózek. Ja np. kupowałam anex m/type i po prostu na ich stronie sprawdziłam w jakich sklepach w moim mieście są dostępne te wózki;)
Awatar użytkownika
betty
Posty: 11
Rejestracja: 02 lip 2020, 12:59

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: betty »

Ja bym proponowala kupic na olx, ludzie sprzedaja praktycznie nowki za niemal 1/3 ceny.

automazar nasiona
Awatar użytkownika
Zoe
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:08

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Zoe »

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej, naprawdę warto przeglądać oferty ogłoszeń kupię sprzedam bo można tam kupić to, czego się szuka, czego się w danym momencie potrzebuje zdecydowanie taniej. My kupiliśmy w ten sposób nie tylko wózek, ale też łóżeczko turystyczne dla córki.
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: kornelka »

xixia wiesz, ze Axo już jest w sprzedaży ? My akurat szukaliśmy czegoś nieco mniejszego i kupiliśmy ten drugi model - OSIS :) Też jest super :) nowoczesny, stabilny, bezpieczny dla malucha. Super, że można go złożyć z siedziskiem bez względu na to czy jest montowane tyłem czy przodem do kierunku jazdy.
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: madziula »

Nie wiem dlaczego ale wybór dobrego wózka nie sprawił mi tyle trudności jak wybór dobrych gatunkowo ubranek. Niby w każdym sklepie z odzieżą dziecięcą takie dostaniemy ale mi jakoś nic się nie podobało. Dlatego też postanowiłam poszukać takich ubranek w internecie. I tak też znalazłam ten sklep https://www.kasiaubranka.pl/Ubranka w którym ubranka są bardzo dobrej jakości no i wybór w rozmiarach mają także bardzo duży
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: nerwa »

Teraz chyba bałabym się iść do sklepu po wózek, chociaż wiem że takie sklepy są otwarte mimo że panuje pandemia. Najprościej jest zajrzeć na stronę x-landera, wybrać model i zamówić po prostu do domu i wypróbować go
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Majkaaa »

Ja z kolei zamawiałam sobie anexa przez internet. Mam m/type i jestem zadowolona. Wygodny, poręczny, solidny i bezpieczny. A przesyłka dotarła do mnie szybko i bez żadnych niespodzianek;)
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Celina »

Ostatnio szukałam małej, składanej spacerówki, którą wrzucę do bagażnika, więc kupiłam wózek dla dziecka używany na jednym z portali ogłoszeniowych, cena przystępna, a ja jestem zadowolona.

tanie ogrodzenie działki rekreacyjnej
Awatar użytkownika
polaaaa88
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2020, 19:24

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: polaaaa88 »

Ja kupowałam przez internet swojego Anexa M type i mam gwarancje door to door
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: xixia »

Ja kupowałam wózek w sieci :) jestem w sumie świeżo po zakupie wózka OSIS z firmy Cavoe :) jak szukacie lekkiej i kompaktowej spacerówki to polecam :) siedzisko rozkłada się na płasko, wózek idealny dla dzieci od urodzenia do 15 kg :) spoko cena, świetny wygląd.
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Mikaela »

ja mojego e type tez przez internet kupowałam, ale warto przejść się do zwykłego sklepu i sobie pooglądać na żywo
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: patra »

Po co chodzić teraz po sklepach? Pandemia szaleje, teraz lepiej oglądać wózek na żywo w domu a u x-landera jest tak że możesz za darmo ten wózek zamówić i wypróbować, nie spodoba się to odsyłasz i tyle
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2019, 15:07

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: AnitaT »

Ja swojego anexa zamawiałam przez internet- tak było szybciej i bezpieczniej. Mam model m/type i jestem z niego bardzo zadowolona.
Aśka

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Aśka »

Ja kupowałam stacjonarnie ale tez anexa;) Mam e/type, poręczny, zgrabny i zwinny z dużymi kołami i dobrą amortyzacją.
Anonimą

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Anonimą »

Wydaje mi się, ze najlepiej stacjonarnie, można obejrzeć, „przejechać się,” zobaczyć czy nam pasuje. Ja tak wybierałam i zdecydowałam się na Anex i sprawdził mi się w 100%
kaśś

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: kaśś »

W outlecie producenta Coletto, w ich sklepie internetowym są super oferty (obecnie kod rabatowy na 30%), naprawdę polecam ich wózki. Sama mam od nich wózek Craft i jest mega, bardzo fajnie się go prowadzi po różnych powierzchniach, jest stabilny, a przy tym wygodny dla mojego dziecka. Bardzo fajne jest to, że wózek jest wielofunkcyjny, starannie wykonany, jestem w pełni z niego zadowolona, tu macie link: https://outlet.coletto.pl/pl/p/Craft-CP ... UTLET-/145. Naprawdę warto skorzystać z ich oferty.
AnnaŚ

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: AnnaŚ »

Ja ze swojej strony polecam odwiedzić sklep https://www.sdkrak.pl/ gdzie znajdziemy bardzo ładne wózki na każda kieszeń. Ja miałam od nich głęboki wózek Anex i fotelik KinderKraft.
MiaŚ

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: MiaŚ »

Ja zamówiłam przez internet- tak jest wygodniej, szybciej i bezpieczniej. Mam e/type z anexa i jestem z niego bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
motyl67
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2020, 13:38

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: motyl67 »

Ja najpierw myślałam o zakupie nowego, ale szybko z mężem stwierdziliśmy że lepiej się sprawdzi wózek dziecięcy używany. Ludzie często sprzedają po około 12 miesiącach użytkowania, bo przesiadają się na model mniejszy i poręczniejszy, czyli po prostu na spacerówkę. Więc wcale nietrudno jest kupić wózek używany jeszcze na gwarancji :)
Zośka

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Zośka »

Ja kupowałam tradycyjnie w sklepie stacjonarnym. Mam l/type od anexa i nie zamieniłabym go na nic innego. Świetnie się prowadzi, jest solidny i intuicyjny w obsłudze.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: patra »

teraz najlepiej w necie kupować wózek, od x-landera możesz zamówić go za darmo do domu i na spokojnie wypróbować, nie kupujesz kota w worku tylko masz okazję się do niego dokładnie przymierzyć
Gośka

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Gośka »

Też mam anexa, model l/type i zamawiałam go przez internet. Tak było szybciej i wygodniej a przesyłka dotarła szybciutko i bez żadnych uszkodzeń;)
Anonimą

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Anonimą »

Moim zdaniem, najlepiej stacjonarnie, mozna iść zobaczyć, dotknąć, my tak kupiliśmy m/type Anexa i jesteśmy bardzo zadowoleni, wózek, lekki, stabilny dobrze się prowadzi
bańka

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: bańka »

my juz wszystko mamy kupione, jedynie co, to zostal nam zakup materacyka do lozeczka, mamy upatrzony model https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ do tej pory nic lepszego nie znalazlam wiec bedziemy go zamawiac
maślanka

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: maślanka »

Anonimą pisze: ↑24 gru 2020, 13:21 Moim zdaniem, najlepiej stacjonarnie, mozna iść zobaczyć, dotknąć,
a po co? przecież za darmo możesz sobie zamówić x-landera do domu i na spokojnie sprawdzasz co i jak, dotykasz, nawet dziecko możesz wsadzić do wózka, bez wychodzenia z domu, to chyba bezpieczniejsze niż chodzenie po sklepach w czasie pandemii
Buła65

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Buła65 »

Ważne jest to jaki wózek wybierzesz, miejsce zawsze się znajdzie ;) Jeśli chodzi o wózek godny polecenia, z czystym sumieniem mogę polecić EasyGo Optimo Air. Wózek najbardziej uniwersalny, solidny i bezpieczny dla dziecka. Dlatego jestem z niego tak bardzo zadowolona.
Raśka

Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka?

Post autor: Raśka »

No to jeśli szukacie dobrego i funkcjonalnego wózka dla swojego dziecka to sprawdźcie sobie też http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerowy-e ... -3345.html gdzie ja na przykład kupiłam dla córci Euro-Cart Volt Pro Powder w kolorze różowym, także super. Poza tym niedużo waży bo tylko 7,6 kg. Do tego pozwala na przewożenie dzieci od urodzenia aż do 22 kg, no i ma dodatkowo wiele kieszeni i też mega wygodne siedzisko :)
ODPOWIEDZ