Jaki model wózka?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Janina-65
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 7:20

Jaki model wózka?

Post autor: Janina-65 »

Hej kobietki! Zwracam się do was z prośbą o pomoc w wyborze odpowiedniego modelu wózka. Otóż spodobał mi się Cybex Priam Ferrari, bo to taki głębszy wózek w konfiguracji gondola + stelaż. Poza tym nie widziałam go tak naprawdę w żadnym sklepie w Polsce oprócz jednego, więc pomyślałam, że to dla mnie okazja. Co o nim sądzicie? Macie może jakieś alternatywy?
Awatar użytkownika
Ludwina83
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 23:16

Re: Jaki model wózka?

Post autor: Ludwina83 »

Moim skromnym zdaniem tapicerka siedziska Cybex Priam Ferrari to rewelacja, dosłownie, Mogłabym się nad nią zachwycać dosłownie cały dzień, bo jest bardzo lekka i szczegółowo wykonana. No i nie da się ukryć, że nawet dla rodziców jest wygodna w prowadzeniu, także dla mnie ten model to strzał w 10 i dalej bym na Twoim miejscu nie szukała, skoro masz okazję kupić :D
Awatar użytkownika
Veora
Posty: 8
Rejestracja: 28 sty 2020, 15:08

Re: Jaki model wózka?

Post autor: Veora »

Kod: Zaznacz cały

Moim skromnym zdaniem tapicerka siedziska Cybex Priam Ferrari to rewelacja, dosłownie, Mogłabym się nad nią zachwycać dosłownie cały dzień, bo jest bardzo lekka i szczegółowo wykonana. No i nie da się ukryć, że nawet dla rodziców jest wygodna w prowadzeniu, także dla mnie ten model to strzał w 10 i dalej bym na Twoim miejscu nie szukała, skoro masz okazję kupić
Dobra, ale najważniejsze z tapicerką to czy dobrze się ją czyści, a nie czy jest lekka i inne pierdoły.
_________________________________________
www.tomikowski.pl/pl/implanty - implanty Łódź
ODPOWIEDZ