Klamry

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 488
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Klamry

Post autor: tormundmilks9 »

Hejka Wam wszystkim :). Poszukuje jakiegoś sklepu internetowego bądź firmy, która będzie w stanie wykonać klamry i klamerki różnych rozmiarów :D. Co prawda znalazłam świetną firmę https://spinfactory.pl/ ale zastanawiam się nad tym, czy są na rynku jakieś firmy rzemieślnicze oprócz tej :D?
śliczniutka

Sprzedaż spółek

Post autor: śliczniutka »

Prowadzenie własnej firmy nie jest wysiłkiem ponad miarę. Każdy może prowadzić. Czas rejestracji bywa czasochłonny, ale można to przeskoczyć i cieszyć się czymś swoim, gdzie jest się szefem. Ja kupiłam już gotową spółkę w Optioffice SPRZEDAŻ SPÓŁEK https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Mają spółki czyste, bez zobowiązań, zarejestrowane już w KRS i wyposażone w numery NIP, REGON, VAT, kapitał zakładowy oraz z siedzibą w Warszawie pod adresem wirtualnego biura. Do wyboru mają wszystkie kody PKD. Polecam ich.
ODPOWIEDZ