Łagodzenie nerwów i stresu

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Łagodzenie nerwów i stresu

Post autor: jessica »

Macie już jakieś sprawdzone metody na łagodzenie nerwów i stresu? Ja szukajac dla siebie dobrego rozwiązania, trafiłam na napój zwany kava Kava. Doczytałam, ze tutaj https://kavasklep.com/ można go leganie w Polsce kupić. Kava powoduje stan lekkiej euforii. Swoim działaniem poprawia nastrój i pobudza elokwencję, dodatkowo działa wyciszająco, wprowadzając w błogi nastrój, jednocześnie nie ogłupiając.
Awatar użytkownika
Sajbin
Posty: 86
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:18

Re: Łagodzenie nerwów i stresu

Post autor: Sajbin »

Jeśli to stres to jeszcze można jakoś temu zaradzić. Ale gorzej jak zacznie się depresja.a jak wiadomo nie leczony stres to już tylko krok do depresji. Moja znajoma znalazła dla siebie świetny ośrodek leczenia uzależnień i depresji właśnie Medox https://medox.org.pl/ Połozony w cichej okolicy i ze świetnymi specjalistami.Lecząc dopasowują indywidualnie tok terapii,co jest ogromnie wazne bo każdy człowiek jest inny.
żabka

Re: Łagodzenie nerwów i stresu

Post autor: żabka »

Moim zdaniem nie ma co się uzależniać od tego typu środków i jeżeli nie potrafimy sobie poradzić z problemami i stresem w normalny sposób to nalezy skonsultować się z psychologiem. Wiem, że taka rozmowa bardzo wiele daje. W Psychomedicu jest możliwość wizyty poprzez wideokonferencję, tu macie równiez do nich nr 799-399-399 w razie jakichkolwiek pytań.
ODPOWIEDZ