Najlepsza zabawka dla malucha

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Czaplinka
Posty: 30
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:36

Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: Czaplinka »

Szukasz idealnej zabawki dla swojego malucha? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z https://mirapolnext.pl/suchy-basen-soft ... 16442.html. Ta wyjątkowa zabawka (suchy basen) da malcowi mnóstwo frajdy!
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: lila »

A może warto wspomóc rozwój maluszka już od najmłodszych lat? Świetnie tutaj sprawdzą się Zabawki Dumel Discovery na Ceneo.pl . Maluszek będzie się świetnie bawił, a przy okazji nauczy się wielu nowych rzeczy. Dzięki temu szybciej nauczy się mówić, słuchać. Takie zabawki są świetną pomocą dla rodziców i myślę, że warto je mieć w domu. A wy macie? Polecacie?
Awatar użytkownika
Bona
Posty: 75
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:25

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: Bona »

Duży wybór ciekawych zabawek znalazłam też ostatnio na stronie https://dudidu.pl/. Oni mają w swojej ofercie różne zabawki wykonane z drewna. Moim zdaniem takie drewniane zabawki to naprawdę strzał w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: mała mi »

Czaplinka, my się właśnie przymierzamy do kupienia takiego suchego basenu dla naszego brzdąca. Wrzucanie i wyrzucanie piłeczek to dla niego duża frajda, więc na pewno się ucieszy. Już wybraliśmy cały zestaw w sklepie basenyogrodowe.pl Latem można wlać do niego wodę i będzie idealnie na schłodzenie w gorące dni. Myślę, że spokojnie będzie można wystawić go na balkon.
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: Celina »

Często jest tak, że dzieciaki u nas same wybierają sobie zabawki :) Teraz bierzemy udział w konkursie Alpikol http://alpikol-konkurs.pl/ w którym do wygrania są bony do sklepu Smyk, jeśli się uda (niekoniecznie główną nagrodę!) to i tak poszalejemy z zakupami zabawkowymi <3
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: Kobietka »

Jak dla mnie zdecydowanie zabawka interaktywna dla niemowląt. Takie zabawki są kolorowe, funkcjonalne i rozwijają dziecko pod wieloma względami. Sama często kupowałam dzieciom takie zabawki, także wiem jakie są one świetne. A teraz znajoma na stronie e-kindspalnet.com pokazywała mi różne fajne zabawki tego typu.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: annauja »

Generalnie uważam, że takie zabawki dla niemowlaków powinny być dobierane szczególnie uważnie. Nie powinny bowiem dostarczać one maluchowi za dużo bodźców, powinny delikatnie rozwijać ich umiejętności i pomagać im w poznawaniu otaczającego ich świata. Jak nie macie pomysłu na coś konkretnego to polecam sklep Foka Stara, tam na pewno uda się coś wybrać.
Awatar użytkownika
zabawkowa13
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2020, 11:44

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: zabawkowa13 »

Najlepsza to chyba taka, która się podoba dziecku i zapewnia mu najlepszą zabawę. Mój Maciuś pokochał ostatnio zabawki do kąpieli nakręcane i już nie wyobraża sobie kąpieli bez jakiegoś fajnego samochodziku lub rybki! ;)
Awatar użytkownika
Zuzka
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2020, 8:51

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: Zuzka »

Ostatnio czytałam, że zabawki interaktywne nie są najlepszym wyborem dla niemowlaka.
Titana
Posty: 441
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Najlepsza zabawka dla malucha

Post autor: Titana »

Najlepsza? Nie ma czegoś takiego, ponieważ każde dziecko jest inne i może mu się podobać co innego.
ODPOWIEDZ