Nutrikidy dla dzieci

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Miśka

Nutrikidy dla dzieci

Post autor: Miśka »

Czy podajecie swoim dzieciom nutridrinki w czasie choroby? Podobno warto włączyć je do diety przy obniżonym apetycie u dziecka. Czy któraś z Was próbowała? Jak dziecko reagowało na nie? Jakie jeszcze sposoby inne sprawdzone sposoby macie na brak apetytu u chorego dziecka?
Oluś

Re: Nutrikidy dla dzieci

Post autor: Oluś »

Lekarz polecił nam NutriKid Multi Fibre i jesteśmy bardzo wdzięczni za to! Maluch powoli odzyskał siły i apetyt, jest już znacznie lepiej. Na szczęście ten nutridrink jest produkowany w dwu świetnych smakach - czekoladowym i truskawkowym, więc maluch uwielbiał je, a my mieliśmy przynajmniej jeden pełnowartościowy posiłek z głowy.
aglinią

Re: Nutrikidy dla dzieci

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://komputik.pl/ksiazka-telefoniczna-online/
Bećka

Re: Nutrikidy dla dzieci

Post autor: Bećka »

Oj tak! U nas też się sprawdził! NutriKid Multi Fibre o smaku truskawkowym bardzo smakował mojemu dziecku. Nam polecił go lekarz, a dziecko chętnie go piło. Chociaż pojemność nie jest duża to pełnowartościowy produkt, który uzupełnia niedobory w czasie choroby, kiedy dzieci przeważnie tracą apetyt.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 100
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:42

Re: Nutrikidy dla dzieci

Post autor: sonia »

Jeśli chodzi o DOZ to warto też wiedzieć, że mają oni w ofercie nutridrinki. Przy cięższych chorobach - takich jak na przykład grypa czy covid, kiedy chory nie ma apetytu - warto pomyśleć o zakupie nutridrinków. Nutridrinki Fresubin czy Nutrica kupicie w aptekach DOZ w najniższych cenach na rynku.
ODPOWIEDZ