Prywatna opieka dla seniorów

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Tomiła-94
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 4:02

Prywatna opieka dla seniorów

Post autor: Tomiła-94 »

Co sądzicie o prywatnych domach opieki dla osób starszych? Muszę podjąć decyzję o oddaniu do takiej placówki mojej babci. Niestety nie mogę poświęcać jej tyle czasu, ile wymaga, a zatrudnienie opiekunki nie wydaje mi się być dobrym rozwiązaniem. Znalazłam ofertę domu opieki Familia w Łodzi. Może o nim słyszałyście?
Awatar użytkownika
Lucyna
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 5:19

Re: Prywatna opieka dla seniorów

Post autor: Lucyna »

Familia to moim zdaniem najlepsza placówka, gdzie dostępna jest całodobowa opieka nad osobami starszymi w Łodzi. Mam tam kogoś bliskiego, kogo czasami odwiedzam. Myślę, że personel bardzo dba o mieszkańców i zapewnia im wymagany komfort i bezpieczeństwo. Wiem, że to trudna decyzja, ale Familia to miejsce warte wzięcia pod uwagę.
KrzysztofŻ

Re: Prywatna opieka dla seniorów

Post autor: KrzysztofŻ »

Prywatną jak i na NFZ opiekę dla seniorów zapewnia "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. Zapoznajcie się z ich ofertą. Seniorzy mogą tam przebywać w kilkuosobowych pokojach jak i jednoosobowych z prywatną łazienką. Warunki są tam wzorcowe.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Prywatna opieka dla seniorów

Post autor: mila87 »

Warto na pewno zadbać także o komfort i codzienne funkcjonowanie seniorów. To ważny aspekt, który przede wszystkim ma za zadanie pozwolić im czerpać z życia jak najwięcej. Warto zatem stawiać na prawidłowe funkcjonowanie w tym temacie. Dlatego też aparat słuchowy może być rozwiązaniem, które spełni określone wymagania i potrzeby.
ODPOWIEDZ