Smart Kid Belt

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
uka20

Smart Kid Belt

Post autor: uka20 »

Smart Kid Belt - czy ktoś z was korzysta z takiego rozwiązania? Prawdę mówiąc zależy mi na waszych opiniach, bo różnie to w sieci jest, a ja jednak nie chcę, wiecie, używać czegoś, co po prostu się nie sprawdzi, albo będzie jednak stanowić zagrożenie. To jak?
pola45

Re: Smart Kid Belt

Post autor: pola45 »

Jeśli chodzi o zagrożenie, to jak przeczytasz tutaj https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 , foteliki mogą je bardziej przynosić. Zwłaszcza jeśli chodzi o dur brzuszny. A co do samych pasów, to mamy, dla starszego. Spisują się.
sadzę89

Re: Smart Kid Belt

Post autor: sadzę89 »

No u nas też są. Na początku nie mieliśmy ich kupować, ale koniec końców okazało się, że lepszego sposobu na wygodne przewożenie trójki dzieci w małym aucie nie istnieje. Jak mieliśmy 2 foteliki, to 3 dziecko się nie mieściło. A tak wszyscy bezpiecznie jedziemy ;) .
ODPOWIEDZ